Czerwcowe wydanie magazynu Metal Hammer już w sprzedaży!

Do sprzedaży trafiło właśnie nowe wydanie miesięcznika Metal Hammer. Na okładce tym razem Anti Tank Nun, czyli muzyczny projekt założony kilka lat temu przez weterana rodzimej sceny metalowej – Titusa z Acid Drinkers oraz bardzo młodego wówczas gitarzystę, Igora Gwaderę. Jak we wstępniaku tłumaczy redaktor naczelny: „Iggy’ego poznałem gdy miał 14 lat. Był zaledwie dzieckiem, ale jego sprawność grania na gitarze już wówczas była imponująca, co potwierdziła pierwsza płyta Anti Tank Nun – zespołu założonego wspólnie przez Iggy’ego i Titusa… Drugi album Pancernej Zakonnicy tylko zdyskontował ten sukces, a w międzyczasie pracowaliśmy jeszcze wspólnie nad projektem WAMI, w którym nieocenione umiejętności Wojtka Cugowskiego, sprzęgły się z talentem Igora i elektryzującą obecnością Doogie White’a… Przyznam, że czekałem na nowy album Anti Tank Nun jakby podskórnie czując, że będzie tym najlepszym. Że teraz Iggy ostatecznie wyzwoli się z ograniczeń wieku dziecięcego i nagra (a także skomponuje) płytę na miarę swoich prawdziwych możliwości. I tak się stało – ‘Permanent Erection’ – to album tryskający młodzieńczą energią, świeżością i radością grania.”
Poza wywiadem z Iggym i Titusem znajdziecie też sporo miejsca poświęconego m.in. Devil Driver, Tankard, Zeal And Ardor, Korn, Alestorm, Seether, Avatarium, Vallenfyre, Adrenaline Mob, Dr Misio, Ayreon czy Lion Sheperd.
W tym numerze powracamy także do Metalmanii – najnowsza edycja powracającego do koncertowego kalendarza festiwalu zebrała wszędzie bardzo dobre recenzje. U nas, na czterech stronach, dorzucamy do tych recenzji przysłowiowe cztery grosze.
Metal Hammer 6/2017
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Anti Tank Nun 8
Devil Driver 12
Tankard 14
Zeal And Ardor 16
Korn 18
Alestorm 20
Seether 22
Avatarium 24
Vallenfyre 26
The Moon And The Spirit 28
The Eden House 30
Na Zachód Od Metalu 32
Book Zapłać 41
Adrenaline Mob 42
The Lonely Robot 44
Wolfkhan 46
So Slow 48
Dr Misio 50
Liv Sin 52
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Ayreon 64
Live 66
Lion Sheperd 70
Die Young 71
Metal Hammer – strony oficjalne:
www.facebook.com/MetalHammerPoland/
Aktualne oraz archiwalne numery pisma można zamówić w sklepie internetowym Metal Mind Shop: