ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW zagrają w Starym Klasztorze!

romantycy
25 września zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na lekko -romantyczny koncert 🙂 
 
ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW to młody alternatywny duet, tworzony przez Damiana Lange i Adama Millera, który powstał w marcu 2011 roku w Olsztynie. Grają muzykę z pogranicza popu i alternatywy, z tekstami w języku polskim. Na koncertach występują w 4-osobowym, żywiołowym i doświadczonym scenicznie składzie. 
RLO 16 grudnia 2011 roku wydali swój debiutancki album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Ponownie wydany i włączony do ogólnopolskiej dystrybucji 28 września 2012 już pod szyldem wytwórni S.P. Records. Singlem promującym płytę było „Poznajmy Się”, które w rocznym podsumowaniu słuchaczy radia EskaROCK uplasowało się na 14. miejscu.
 
Drugi albumu zespołu, wydany w grudniu 2013 roku przez S.P.Records, nosi nazwę „Kosmos Dla Mas”. Wysoko oceniany w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu – alternatywny pop. 
 
Zagrali już ponad 60 koncertów a ich teledyski na YouTube wyświetlono ponad dwa miliony razy. Ich single są emitowane w ogólnopolskich rozgłośniach, m.in. w Eska Rock i Trójce. Polecani w mediach przez największe gwiazdy polskiej sceny, m.in. Grabaża (Strachy Na Lachy, Pidżama Porno) i Kazika (Kult). 
Aktualnie zespół pracuje nad nową płytą, a materiał powstaje w ich rodzinnym Olsztynie.
 
25.09.15 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW
bilety: 20 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – przedsprzedaż w klubie, 30 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem
miejsca siedzące ( balkon) – 35 zł
 
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
rezerwacje: bilety@o2.pl