Nowy teledysk Nico & Vinz Fresh Idea. #PoczujWolnosc z autorami hitu Am I Wrong

N&Vnew_S

Bajeczna przyroda wokół, piękne słońce, kąpiel w krystalicznie czystej wodzie, delektowanie się naturą oraz wakacyjny romans. W sieci pojawił się nowy teledysk norweskiego duetu Nico & Vinz. Powstał do piosenki „Fresh Idea”.

Piosenka „Fresh Idea” została został przygotowany specjalnie dla marki Nestea i wykorzystany w najnowszej kampanii „Weź łyk wolności!”. W teledysku główny bohater, jadąc samochodem w gorący dzień, bierze łyk napoju i natychmiast oddaje się marzeniom. Marzeniom o pięknym miejscu, w którym słońce zawsze mocno świeci, natura jest nieskażona ludzką ręką, woda krystalicznie czysta, zawsze świeci słońce, a do tego można spotkać tam piękną kobietę. Prawdziwy raj na ziemi. Co się stało później? Tego dowiecie się oglądając wideoklip, który znalazł się na tej stronie:

 

Numer „Fresh Idea” to kwintesencja stylu duetu Nico & Vinz. W piosence przenikają się pop, afrobeat, hip-hop, R&B, muzyka rodem z Karaibów. Kawałek emanuje radością, słuchając go można się poczuć wolnym i szczęśliwym.

Norweski duet Nico & Vinz osiągnął międzynarodowy sukces za sprawą kawałka „Am I Wrong”. Piosenka trafiła na szczyt list przebojów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Polsce, stając się jednym z największych hitów wakacji 2014 roku. W październiku 2014 roku ukazał się album Nico & Vinz – „Black Star Elephant”, zawierający wspomniany utwór „Am I Wrong”. Płyta nagrywana była głównie w Los Angeles, w przerwach między koncertami duetu, który miał okazję supportować między innymi laureata Grammy Bruno Marsa.