NASTAW SIĘ NA CHILL OUT VOL. 13

Nastaw sie na chill out vol.13

Do sprzedaży trafiła właśnie trzynasta już część składanki sygnowanej przez Radio ZET Chilli – „Nastaw się na chill out vol. 13”. 

 

Na kolejnym już albumie z serii „Nastaw się na chill out” znaleźli się znakomici wykonawcy i najlepsze brzmienia wyselekcjonowane przez redakcję Radia ZET Chilli. Melancholijne ballady i eteryczne wokale towarzyszą tu mocno energetycznym brzmieniom będących inną odsłoną chill outu.

 

Na dwóch płytach można usłyszeć 28 utworów najciekawszych odkryć muzycznych stacji. Album ponownie otwierają okładkowe gwiazdy: Lana del Ray, Sam Smith oraz Indila. Obok nich pojawiają się utalentowany Hozier, oryginalna Shura, ascetyczny Chet Faker, czy nasz rodzimy Xxanaxx.

 

„Nastaw się na chill out vol. 13” to muzyczny powiew świeżości dla koneserów najwyższej jakości dźwięków. Jedyna taka składanka, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających słuchaczy. Artyści, którzy swoją popularność zawdzięczają oryginalności i autentyczności. Utwory często reprezentujące zupełnie różne brzmienia tworzą spójną całość, które nastawią słuchaczy na chill out.

 

Album do nabycia w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Tracklista:

CD1:

 1. Lana Del Rey – Big Eyes
 2. Sam Smith – Lay Me Down
 3. Indila – S.O.S.
 4. Jessie Ware – Champagne Kisses
 5. Benjamin Clementine – Nemesis
 6. Of Monsters and Men – I Of the Storm
 7. Ben Howard – I Forget Where We Were
 8. Grimes – Reality
 9. Lapsley – Falling Short
 10. Shura – Indecision
 11. Le Couleur – Femme
 12. Rumer – Reach Out
 13. Jack Garratt – The Love You’re Given
 14. Hozier – Take Me To Church

 

CD2:

 1. Xxanaxx – Story
 2. Years & Years – Take Shelter
 3. The Avener – Fade Out Lines
 4. AlunaGeorge – Supernatural
 5. Julien Dore feat. Micky Green – Chou Wasabi
 6. Who Is Fancy – Goodbye
 7. Russian Red – Michael P
 8. Say Lou Lou – Nothing But A Heartbeat
 9. Passion Pit – Where The Sky Hangs
 10. Chet Faker – Talk Is Cheap
 11. Lion Babe – Treat Me Like Fire
 12. Jason Mraz – Love Someone
 13. Purity Ring – Push Pull
 14. James Bay – Hold Back the River

 

Informacje o Radiu ZET Chilli

Radio ZET Chilli to sieć stacji radiowych należących do Grupy EUROZET. Swoje nadawanie rozpoczęło 6 grudnia 2008 roku. Radio ZET Chilli skierowane jest do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, którzy szukają alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych. Radio ZET Chilli to starannie wyselekcjonowana muzyka w klimacie chilloutowo–jazzowym, codzienna porcja ważnych informacji i poczucie humoru, które nie obraża niczyjej inteligencji. W ramówce Radia ZET Chilli znajdują się programy poświęcone kulturze, sztuce, stylowi życia i nowym trendom. Wszystko to w towarzystwie wysmakowanych dźwięków muzyki chill out. Obecnie Radia ZET Chilli można słuchać w Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Więcej na www.zetchilli.pl.

Radio ZET Chilli – Relaks. Muzyka. Kultura