Znamy support majowej trasy Sóley!

Foto: Mat. Prasowe

 

Znamy support majowej trasy Sóley. Koncerty islandzkiej wokalistki w Poznaniu, Warszawie i Katowicach poprzedzą występy znakomitej JOSIN! 

Córka pary śpiewaków operowych Josin dorastała w świecie muzyki. Od dziecka uczyła się gry na pianinie, zaś pierwsze piosenki zaczęła komponować jako 14-latka.
Zadebiutowała w 2015 roku piękną EPką „Evaporation”, zaś niedawno przypomniała o sobie świetnym singlem „Oceans Wait” wydanym nakładem szwedzkiej wytwórni Dumont Dumont.  Piosenki Josin wśród słuchaczy wzbudziły skojarzenia z Radiohead (circa „Amnesiac) – wokal artystki może przypominać barwę głosu Thoma Yorke’a , choć częstym odniesieniem są też melancholijne kompozycje Grouper. 
Josin przez ostatnie miesiące kończyła nagrywać materiał na swój debiutancki album. Poprzedzała też koncerty Ry X oraz zagrała na festiwalu Icelandic Airwaves.
Z dużym zaciekawieniem czekamy na jej występy w Polsce u boku renomowanej Islandki.
Przypomnijmy, że Sóley powraca nad Wisłę z trzecim solowym albumem urokliwie zatytułowanym „Endless Summer”.  Podopieczna Morr Music nową płytę będzie promowała 18 maja w Auli Artis w Poznaniu, dzień później w klubie Niebo w Warszawie oraz 20 maja w Kinoteatrze Rialto w Katowicach.
Bilety na koncerty Sóley i Josin można już kupić za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach EMPiK, Mediamarkt, Saturn.
JOSIN
„Midnight Sun”
„Oceans Wait” live
„Oceans Wait”
Sóley  
„Never Cry Moon”
„Smashed Birds”