Zapowiedzi dystrybucyjne: Four Tet | DJ Rashad | Sleaford Mods | Chelsae Wolfe | Low | PiL

Zapowiedzi dystrybucyjne Rockers na Lipiec, Sierpień oraz Wrześień.

 

Kilka zapowiedzi nadchodzących premier:

LIPIEC

four_tet_morning
Nowy album Four Tet „Morniukaże się w lipcu, ale już teraz całość, czyli – dwa czterdziesto-minutowe utwory – dostępne są na Bandcamp:
http://fourtet.bandcamp.com/album/morning-evening

Także w lipcu nakładem Hyperdub Records ukaże się epka zmarłego w ubiegłym roku DJ Rashada „6613”, cały dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany rodzinie artysty.

 

Kolejnym wydawnictwem labelu będzie epka Jessy Lanza „You Never Show Your Love”, która powstała przy współpracy z ekipą Teklifie reprezentowaną przez Dj Spinna, Taso’a.

 

Sleaford Mods „Key Markets” (Harbinger Sound), o którym jego autorzy mówią tak:„Key Markets” to płyta o dezorientacji współczesnej egzystencji. Dotyka problemu zanikania jednostki, wytworzonej iluzji wielkości władzy i bezsensownej polityki. To klasyka. Pier….ić ich. „

Warto też zwrócić uwagę na:
debiutujących w Sub Pop Strange Wilds  z albumem „Subjective Concepts„.

 

 oraz Peacers – „S/T” – nowy projekt Mike’a Donovana (Sic Alps), który ukaże się nakładem Drag City.

SIERPIEŃ

W sierpniu w Sub Pop dwie premiery – Beach House „Depression Cherry”  oraz  Deaf Wish – z pierwszym długogrającym albumem dla labelu – „Pain”.

 

Chelsea Wolfe „Abyss” (Sargent House) – bardzo mroczny i osobisty album artystki, która mówi o nim tak: „Abyss” ma wydobywać taki rodzaj uczucia, jakie masz kiedy w trakcie snu budzisz się na ułamek sekundy, by zaraz potem ponownie popaść w ten sam sen, zanurzając się głęboko w swojej podświadomości.


https://soundcloud.com/sargent-house/chelseawolfe-iron-moon
https://soundcloud.com/sargent-house/chelsea-wolfe-carrion-flowers

Pod koniec sierpnia ukaże się nowy album Dope Body – „Kunk” (Drag City):


https://soundcloud.com/drag-city/dope-body-old-grey


WRZESIEŃ

We wrześniu nakładem Sub Pop ukaże się nowy album Low – „Ones and Sixes”. Płytę zapowiada pierwszy singiel „No Comprende”

 

Także we wrześniu Public Image Ltd zaprezentuje „What The Word Needs Now…” – John Lydon komentuje to w ten sposób: “Kupujcie póki jest”.