¡Baile, Baile! Taneczny bal karnawałowy w Starym Klasztorze!

Karnawał w pełni, wszyscy się bawią, a Wy co? Znowu do klubu? Pić i siedzieć? Ok, też fajnie, ale w końcu to KARNAWAŁ, najlepsza pora, żeby w końcu zrobić coś innego, wyjątkowego, szalonego!!! 

I my to dla Was mamy 🙂

Najlepsze, najtańsze i najprzyjemniejsze w użyciu lekarstwo na mróz i niepogodę. Odpowiedź na „no nie wiem, co ze sobą zrobić dzisiaj?” Remedium na smutki małe i duże. Tak, TANIEC, moi drodzy, taniec!!! I to w najgorętszej postaci, wprost z dalekiej Kuby, słonecznej Dominikany i gorącej Afryki 🙂 

Pora zatem na potężną dawkę tanecznego szaleństwa w Starym Klasztorze, wyjątkowym miejscu na wrocławskiej mapie atrakcji kulturalnych! 

W piątkową noc DJ Juanky zabierze Was w fascynującą muzyczną podróż przez bogatą krainę muzyki latynoskiej, będą hity dyskotek dalekiego południa, będa perełki bachatowe i salsowe, do których bawią się dziesiątki milionów ludzi na całym świecie, będzie też sporo muzyki klubowej, którą już znacie i lubicie. 

Chcemy, aby ten wieczór był wyjątkowy nie tylko ze względu na wspaniałe miejsce, w którym się spotykamy i dobrą muzykę. Chcemy, żebyście na parkiecie poczuli się pewnie i przyjemnie! 

I dlatego właśnie specjalnie dla Was przygotowaliśmy coś naprawdę ekstra: profesjonalne lekcje tańca, prowadzone przez najlepszych wrocławskich instruktorów!!! Odbędą się one na imprezie i oczywiście są darmowe, a więc naprawde warto skorzystać 🙂 

Zajęcia z salsy, bachaty i tańca użytkowego oraz animacje poprowadzą: Iza Torres, Ferni Torres i Maciek Florek 🙂

——————————————————————————-

Miejsce: Stary Klasztor, Sala Gotycka (II p.), Purkyniego 1, Wrocław

Start: 17.02.2017, 20:00

Gra: DJ Juanky (Casa de la Musica)

Rezerwacja stolików: http://staryklasztor.com.pl/rezerwacje/

Wstęp: 39,-

W cenie: szampan, przekąski, darmowe lekcje tańca, animacje.