Ed Sheeran z Jamesem Bluntem Posłuchaj zapowiedzi z płyty „The Afterlove”

W sieci pojawił się singiel „Love Me Better” zapowiadający nową płytę Jamesa Blunta. Album „The Afterlove” ukaże się 24 marca 2017 roku, a w jego powstawaniu wziął udział choćby Ed Sheeran. 

James pracował nad nową płytę ze znakomitymi kompozytorami i producentami. Wśród nich są Ed Sheeran, Ryan Tedder z OneRepublic, Amy Wadge (Ed Sheeran, Shannon Saunders), Johnny McDaid (Biffy Clyro), Stephan Moccio (Miley Cyrus, The Weeknd) i MoZella (Miley Cyrus, One Direction).

Album “The Afterlove” zapowiada singiel “Love Me Better”. Piosenki można wysłuchać pod tym adresem: https://wmg.lnk.to/H5a6A.

Blunt, znany z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru, zaanonsował płytę już parę tygodni temu, w 2016 roku, kiedy napisał na Twitterze: „Jeśli myślicie, że 2016 rok był zły, to informuję, iż w 2017 ukaże się moja nowa płyta”.

Materiał będzie następcą albumu „Moon Landing”, który spędził aż 33 tygodnie na UK Top 40., docierając najwyżej do pozycji drugiej.

James Blunt sprzedał w dotychczasowej karierze ponad 20 mln płyt i ponad 12,8 mln singli. Na YouTubie jego utwory wysłuchało 625 mln userów, zaś w streamingu odtworzono je przeszło 680 mln razy.