MaxFloLab: AeSPe z kolorowym klipem

AeSPe i Greg nakręcili KOLOROWY KLIP. Źródło – MaxFloRecTV

 

W dniu 13.01 na MaxFloRecTV trafiło aż „7 miliardów serc”. Tak zatytułowany jest najnowszy singiel AeSPe z udziałem Grega. Towarzyszy mu „podwójnie kolorowe” wideo. – Bez względu na kolor skóry, kraj pochodzenia czy geny rodziców, wszyscy rodzimy się równi – mówi AeSPe. Jak przedstawił to w klipie? Sprawdźcie sami!

W dzisiejszych czasach bardziej niż kolorowy z pewnością dziwi obraz czarno-biały. Nowe wideo w Laboratorium MaxFlo jest jednak kolorowe inaczej. – Każdy po urodzeniu jest taki sam. Bez względu na kolor skóry, kraj pochodzenia i geny rodziców rodzimy się równi. To świat z biegiem czasu nas zmienia i wpływa na nasze późniejsze działania – opowiada AeSPe. – Chcieliśmy z Gregiem, aby słuchacz się zastanowił, czy nie można by wrócić do pierwotnego stanu – by religia, kolor skóry czy przekonania polityczne nie budziły w nas nienawiści do innych – tłumaczy.

Za wszystkie kolorowe ujęcia odpowiada grupa 9 Liter Filmy (scenariusz i reżysera: Błażej Jankowiak). Produkcją muzyczną utworu zajął się Wizier Beats.

Teledysk do nowego singla AeSPe i Grega to nagroda za zajęcie 1. miejsca w internetowym konkursie „Muzyka przeciw przemocy”. Raperzy zwyciężyli sporą przewagą głosów – różnica między 1. a 2. miejscem wyniosła prawie 300 like’ów na Facebooku!

Wideo powstało w ramach projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy, a współfinansowanego ze środków rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań pn. „Razem bezpieczniej” im. W. Stasiaka na lata 2016—2017.

Najnowszy krążek AeSPe, „Dystopię”, znajdziecie na kanale MaxFloRecTV na YT

 

Album można także bezpłatnie pobrać ze strony http://maxflo.pl/AeSPe.html.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)