Adam Lambert z nową płyta The Original High. Czy wysłucha próśb polskich fanów?

Adam_Lambert_ORiginal_High_Album_Cover

Prawie 5 milionów wyświetleń singla „Ghost Town” w serwisie YouTube, fani liczeni w milionach na Facebooku i głośne apele polskich słuchaczy o jego ponowny przyjazd do Polski. Ze swoim trzecim albumem Adam Lambert uzyskał status popowej gwiazdy, na który pracował ciężko przez wiele lat. Wydawnictwo „The Original High” w poniedziałek, 15 czerwca, ukazało się również w Polsce.

 

Adam Lambert to nie tylko niezwykle charyzmatyczna osobowość, ale również talent do pisania przebojowych kawałków. Zainteresowanie „The Original High” zdobył za sprawą singla „Ghost Town”. Piosenka podbiła światowe rozgłośnie radiowe i zyskała sympatię również polskich słuchaczy. Od tygodni kawałek niezmiennie znajduje się wśród utworów najchętniej granych przez stacje radiowe. Do „Ghost Town” powstał wideoklip, który wyreżyserował Hype Williams (m.in. Kanye West, Will Smith, Busta Rhymes). Obraz można obejrzeć pod tym adresem:

 

 

Kilkanaście piosenek na płytę Adam nagrywał w Sztokholmie i w Los Angeles. Role producentów powierzył nie byle komu, bo Maksowi Martinowi i Shellbackowi (czyli Karlowi Johanowi Schusterowi). Panowie ci mają na koncie współpracę z takimi gigantami popu jak Katy Perry, Maroon 5, Pink, Britney Spears i Kelly Clarkson.

 

Adam zaprosił do nagrań gości. W piosence „Rumors” słychać szwedzką wokalistkę i kompozytorkę Tove Lo (Ebba Tove Elsa Nilsson). Z kolei w „Lucy” pojawia się doskonale znany Lambertowi Brian May z Queen.

 

 

 

Adama Lamberta mieliśmy okazję gościć w Polsce podczas jego koncertu z zespołem Queen. Fani liczą jednak, że wokalista odwiedzi nasz kraj ze swoją solową płytą. W tym celu zorganizowali akcję, w której zapraszają piosenkarza do Polski. Więcej znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/pages/AdamLamberteu/163078160410792

 

Tracklista płyty „The Original High”

 

 1. Ghost Town
 2. The Original High
 3. Another Lonely Night
 4. Underground
 5. There I Said It
 6. Rumors (featuring Tove Lo)
 7. Evil in the Night
 8. Lucy (featuring Brian May)
 9. Things I Didn’t Say
 10. The Light
 11. Heavy Fire
 12. After Hours (tylko na edycji deluxe)
 13. Shame (tylko na edycji deluxe)
 14. These Boys (tylko na edycji deluxe)