Przypomnienie – Selah Sue już jutro wystąpi we Wrocławiu!

selah
Selah Sue – gwiazda soulu powraca do Wrocławia!
 
wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza na kolejny koncert, uwielbianej przez polską publiczność pochodzącej z Belgii Selah Sue!
 
Koncert, na którym artystka zaśpiewa również premierowe piosenki z nowej płyty, odbędzie się 27 maja w klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego 19.
 
Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to gwiazda muzyki soulowej , nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. 
 
Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, Belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej: „Raggamuffin”. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a!  
Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała. 
 
W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki soul, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat! 
Krytycy muzyczni uważają, że Janelle Monae i M.I.A. rośnie groźna konkurentka, dla której muzyka nie ma żadnych granic. 
 
Nowa płyta Selah Sue będzie miała swoją premierę 30 marca 2015.
 
 
27.05 godz.20.00 klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19
SELAH SUE
 110 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące (balkon): 140 zł
 
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
                                                                                           rezerwacje: bilety@o2.pl