Fokus i Rahim kręcą nowy klip

Pokahontaz na planie nowego klipu. Fot. Magdalena Salbert

Pokahontaz na planie nowego klipu. Fot. Magdalena Salbert

 

„Nowy rozdział” to zwiastun 4. albumu Pokahontaz. Utwór trafił także na „REkolekcję”, kolekcjonerski zestaw złotych płyt zespołu. Dziś na www.MaxFloSklep.pl (19.10) ostatni dzień pre-orderu tego Gold Packu. Premiera nowego wideo Pokahontaz już za kilka dni na MaxFloRecTV

Bit do „Nowego rozdziału” stworzył wrocławski duet WhiteHouse. Producenci mają być odpowiedzialni również za całą 4. płytę Pokahontaz.

Pierwsze efekty tej współpracy już za kilka dni na oficjalnym kanale MaxFloRec na YouTubie (dokładny termin nie jest znany – to ma być niespodzianka). Tymczasem chłopaki z Pokahontaz podsumowują dotychczasową działalność i wydają „REkolekcję”. Kolekcjonerski zestaw jeszcze dziś dostępny jest w przedsprzedaży z wyjątkowymi bonusami (https://maxflosklep.pl/pl/searchquery/rekolekcja/1/phot/5?url=rekolekcja), a od piątku szukajcie go w sklepach w całej Polsce.

Aby być na bieżąco z nowościami Pokahontaz, subskrybujcie kanał MaxFloRecTV na YT (kliknij tutaj, aby dać suba: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Opracowała: Anna Grabowska