Premiera: Debiut amerykańskiego super producenta – Borgeous – 13

Borgeous - 13 (front)

John Borger, to jeden z czołowych przedstawicieli amerykańskiej sceny klubowej. Występuje i nagrywa u boku najlepszych, a jego produkcje zdobywają szczyty list przebojów. Album pt. „13”, to debiut Borgeousa, z hitami „Ride It” i „Wanna Lose You”.

 

Amerykański DJ i producent muzyczny John Borger aka Borgeous, to twórca wielu klubowych przebojów, wśród których m.in. „Invincible”, „This Could Be Love” oraz platynowy w Wielkiej Brytanii singiel pt. „Tsunami”. Przez wiele lat związany z wytwórnią Spinnin’ Records, w 2016 roku podpisał kontrakt z Armada Music. Na mocy tej umowy, jego label Geousus Records dołączył do rodziny wydawcy z Amsterdamu.

Wydawnictwo „13”, to debiutancki album Borgera, który składa się z 15 różnorodnie brzmiących kompozycji. Od progressive house i funky, aż po drum & bass i electro house. Każdy fan klubowych dźwięków, znajdzie tutaj coś dla siebie. Materiał powstał przy udziale gwiazd światowego formatu, takich jak Sean Paul, tyDi, Ragga Twins, Lil Jon, Fatman Scoop, 7 Skies czy Neon Hitch. Utwory, które doskonale sprawdzą się nie tylko w klubach i na wielkich festiwalach, ale sprzyjają także obecnym trendom w stacjach radiowych.

Zapraszamy do krainy Borgeousa, muzycznego świata oderwanego od nudnych schematów. Po prostu wsłuchajcie się uważnie, bo ten artysta uwielbia i przede wszystkim potrafi zaskakiwać.

 

Tracklista:

 1. Ride It (with Rvssian & M.R.I. feat. Sean Paul)
 2. Wanna Lose You (with tyDi)
 3. Lost & Found (with 7 Skies feat. Neon Hitch)
 4. Over The Edge (with tyDi feat. Dia)
 5. Young In Love (feat. Karmin)
 6. Going Under (with Loud Luxury)
 7. Higher (with Landis)
 8. Miracle (with BRKLYN feat. Lenachka)
 9. Wrong Places (feat. Neon Hitch)
 10. Satellite (with 7 Skies & Sissa)
 11. Oceans (feat. DYSON)
 12. We Are Young (with Ashley Wallbridge feat. Anki)
 13. Savage (vs. Riggi & Piros feat. Lil Jon)
 14. Explode (feat. Fatman Scoop)
 15. Spitfire (with Jay Cosmic feat. Ragga Twins)

 

 

PREMIERA: 26.08.2016, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl