Same hity od Jasona Derulo „Platinum Hits” i nowy singiel „Kiss The Sky”

jason derulo - platinum-hits-album-extralarge_1467244189012

Jason Derulo, kompozytor, aktor i tancerz w jednej osobie, postanowił podsumować 10-lecie swojej działalności muzycznej. Zrobił to w formie kompilacji o wszystko mówiącym tytule „Platinum Hits”. Znalazła się na niej premierowa piosenka.

Kolekcja przygotowana przez Amerykanina obejmuje 12 piosenek, z których 11 to platynowe lub multiplatynowe przeboje Jasona Derulo. W zestawie, zapewne tylko do czasu, sukcesów nie ma tylko jedna kompozycja, premierowa „Kiss The Sky”. Jest ona dziełem Jasona oraz dwóch skandynawskich producentów i kompozytorów, Thomasa Troelsena (m.in. Flo Rida, David Guetta, Charlie Puth, Robin Schulz) i Thomasa Eriksena (m.in. Nico & Vinz).

Piosenka „Kiss The Sky” znalazła się również na ścieżce dźwiękowej do animacji studia Warner Bros. „Bociany”, w której głosów postaciom użyczają między innymi Jennifer Aniston, Danny Trejo i Kelsey Grammer.

Jason Derulo muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle”, „Talk Dirty”, „In My Head”, i „Whatcha Say”. Jason jest autorem lub współautorem wszystkich swoich hitów. Wszystkie wideoklipy artysty objerzało ponad milliard usrów YouTube’a. Stylistycznie Derulo porusza się na przecięciu popu, hip-hopu i R&B.

Tracklista:

1. Want To Want Me
2. Talk Dirty (Feat. 2 Chainz)
3. Wiggle (Feat. Snoop Dogg)
4. Trumpets
5. Watcha Say
6. Ridin’ Solo
7. It Girl
8. Marry Me
9. The Other Side
10. Don’t Wanna Go Home
11. In My Head
12. Kiss The Sky