„CD Player” w TIDALU!

Foto: Mat. Prasowe

Foto: Mat. Prasowe

 

„CD Player”, debiutancki album szczecińskiego duetu Cywinsky x Dorian, będzie dostępny w streamingu przez najbliższy tydzień wyłącznie w TIDALU. Na krążku, będącym miksem neo-soulu i R’n’B, świeże bity Doriana uzupełnione zostają nastrojowym i mocnym wokalem Cywinsky’ego. Nagranie jest już dostępne do odsłuchania pod adresem: http://listen.tidal.com/album/61837536.

Na płycie „CD Player” znajduje się 12 utworów w rytmie neo-soul R’n’B. Album promują single „Gettin ready song” oraz „Taki mamy klimat” nagrany razem z VNM, którego wytwórnia DeNekstBest jest wydawcą nagrania. Oprócz wspomnianego rapera na płycie gościnnie występują także: Bonson, Łozo (Afromental) i Łona.

Początki zespołu sięgają do roku 2012 gdy dwóch sąsiadów spotykających się w windzie postanowiło pójść razem do baru. Znajomość ta zaowocowała w 2014 roku pierwszą EPką duetu – „Coke & Pizza” na której znalazło się 5 utworów. Od tego czasu Cywinsky x Dorian udzielali się gościnnie na innych nagraniach, między innymi na „De Next Best Mixtape”, gdzie zwrócił na nich uwagę ich późniejszy wydawca – VNM.

„CD Player” zawiera 12 utworów:

1. Intro

2. Y.F.S

3. Taki mamy klimat ft. VNM

4. It’s all good (chórki Gosia Grancewicz)

5. 16 rano REMIX ft. Bonson, VNM, Łona

6. make babies intermission

7. Na fejsie ft. Wozz Lozowski

8. Gettin ready song

9. 91.71 radio

10. Bez Ciebie

11. #1 fan

12. Sophomore

###

O TIDALU

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 47 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.