STRANGELIVV – druga płyta Olivii Anny Livki już w sprzedaży – Jeszcze bardziej nieobliczalna, zaskakująca i dzika

Strangelivv Cover_mala

„STRANGELIVV” – taki tytuł nosi druga studyjna płyta Olivii Anny Livki. Tytuł to nawiązanie do niezapomnianego filmu Stanleya Kubricka „Dr. Strangelove”. Album właśnie trafił do sprzedaży nakładem Warner Music Poland.

 

O same płycie Olivia Anna Livki mówi, że jest ona niczym „strzał w serce aktualnej kultury i burzliwej sytuacji politycznej, ironizujący bezlitośnie kryzys męskości, dyktatorów i ekstremistów”. Olivia Anna Livki nie boi się trudnych tematów: darmowej pracy stażystów, mrocznej strony mediów społecznościowych, ksenofobii oraz rosnącej przepaści między Zachodem i Islamem. Przy okazji oddaje hołd tradycji politycznej muzyki pop.

 

Olivia Anna Livki jest nie tylko autorką słów i muzyki na płytę „STRANGELIVV”. Wyreżyserowała również promujący ją teledysk, który powstał do piosenki „Geek Power”. Z efektem prac artystki można się zapoznać tutaj:

 

 

Płyta „STRANGELIVV” to wzruszające i autentyczne opowieści o dramatach dorastania oraz dorosłości, marzeniach, obsesji sukcesu i rozczarowaniach. Strangelivv to także muzyczna kontynuacja i śmiały krok do przodu. Można go przyjąć jako cześć drugą ”TNOTGI”. Ale Livki skoncentrowała siły, wyklarowała się, zarazem będąc jeszcze bardziej nieobliczalną, zaskakując humorem i dziką dynamiką. Epickie hymny przechodzą w twarde beat’y i gitary- jakby Led Zeppelin grali electro-hiphop, ocierając się o blues, aż po funk. Opowieści wyjątkowej aktywistki, jaką bez wątpienia jest Olivia Anna Livki.

 

Lista utworów:

 1. Enter
 2. Internet Is A Weapon
 3. Geek Power
 4. Graduation Day
 5. H-Bomb
 6. Warsaw
 7. Sheldon Cooper (One)
 8. Exploitation
 9. Free World
 10. Kathleen
 11. Subways