Nowy teledysk SEXBOMBY – Życie powszednie

fetch>UID>.INBOX>26916.INBOX%3E26916

Już dziś premiera nowego teledysku „Sexbomby”. Zespół wziął na warsztat kawałek „Życie powszednie”.  Tym razem Sexbombiarze zostali superbohaterami, którzy po niezliczonych perypetiach i niespodziewanych zwrotach akcji zdołali uratować świat, ludzkość i małego kotka. Teledysk jest również hołdem Sexbomby złożonym zespołowi The Ramones.

 Autorem rysunków i animacji w teledysku jest Marcin Koźliński (www.kozlinski.pl) –  Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi (Realizacja Obrazu Filmowego i TV) i Warszawskiej Szkoły Reklamy (Realizacja TV).


Album „Spam” to dziesiąta premierowa pozycja w dyskografii Sexbomby, zespołu, który debiutował na jarocińskiej scenie w 1986 roku i od tego czasu gra nieprzerwanie. Album został wydany w marcu 2016 roku nakładem wytwórni Lou&Rocked Boys. Zawierająca 12 utworów płyta została bardzo wysoko oceniona przez miesięcznik „Teraz Rock” i zaliczona do grona trzech najlepszych polskich albumów wydanych w ciągu trzech miesięcy. Muzycznie płyta jest kombinacją punkrocka i rockandrolla. Ostre, gitarowe riffy uzupełnione są roackandrollowymi melodiami. W refrenach tradycyjnie brzmi wiele chóralnych zaśpiewów.