Powrót MaRiny i debiut Piotra Zioły tylko w TIDALU!

Serwis muzyczno-rozrywkowy TIDAL przygotował niespodziankę dla fanów polskiej muzyki! „On My Way” – nowy singiel MaRiny jest już dostępny tylko w TIDALU. Użytkownicy platformy będą mieli także okazję przedpremierowo wysłuchać utworów z debiutanckiego albumu Piotra Zioły. 

On_My_Way_MaRina

Wielki powrót MaRiny 

MaRina wraca na scenę muzyczną po kilkuletniej przerwie. Wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne, w tym nagrody Eska Music Awards w kategorii Debiut w 2010 roku, nagrała singiel „On My Way” w Wielkiej Brytanii. W jego tworzeniu udział brali producent Pete Boxstem oraz piosenkarz i kompozytor Arrow Benjamin. Utworu można posłuchać wyłącznie w TIDALU od 18 do 25 kwietnia pod adresem: http://listen.tidal.com/track/59320574.

Debiutancki album Piotra Zioły w TIDALU 

Piotr Ziola  Fot: Zuza Krajewska

Piotr Ziola Fot: Zuza Krajewska

 

Piotr Zioła zdobył popularność dzięki udziałowi w drugiej polskiej edycji X Factor. W swoim dorobku ma już między innymi występ na Open’er Festivalu 2015. W jego twórczości można doszukać się inspiracji muzyką lat 50. i 60.

Wszyscy użytkownicy platformy TIDAL będą mogli zapoznać się przedpremierowo z debiutanckim albumem wokalisty – „Revolving Door”. Od 17 do 22 kwietnia będą sukcesywnie ujawniane kolejne utwory z nadchodzącego wydawnictwa. Album w całości zostanie udostępniony w dniu premiery 22 kwietnia na TIDALU. Pierwsze piosenki można już wysłuchać pod adresem: http://listen.tidal.com/album/59357395.