O.S.T.R. I GRAND AGENT WYPUSZCZAJĄ WSPÓLNY ALBUM

image001

O.S.T.R., którego najnowsza płyta, „Życie po śmierci”, nie schodzi z pierwszego miejsca OLiS, nagrał album z filadelfijskim raperem o pseudonimie Grand Agent. Krążek zatytułowany „Hustle 'Til It Hurt” dostępny jest już w serwisie Tidal.

„Hustle 'Til It Hurt” to drugie wspólne dzieło Adama Ostrowskiego i Grand Agenta. Poprzednie wydawnictwo, „Adult Contemporary”, światło dzienne ujrzało w 2008 r.

Amerykanin, zaopatrzony w niesamowite bity od O.S.T.R.a, stworzył płytę, na której znalazło się czternaście utworów. Lirycznie „Hustle 'Til It Hurt” łączy klasyczne filadelfijskie braggadocio (w nagraniach takich jak „I’m On My Jock”, „I Know You Heard About Me” oraz „One Man Army”) z innowacyjnymi koncepcjami („Walmart Rap”, „Addicted”), a singiel tytułowy przedstawia wszelkie sposoby na „Hustle 'Til It Hurt”. Są też chwile refleksji („Make That Ya Wife” oraz „Tell Somebody”).

Grand Agent tak mówi o swoim współpracowniku: „On jest jedynym klasycznie wykształconym muzykiem, jakiego poznałem, który ma umiar by tworzyć utwory na tyle proste, aby pozostawić przestrzeń dla rapera ale również zaprezentować swoją muzykalność”.

„Hustle 'Til It Hurt” to bez wątpienia dzieło sztuki. Zaczynając od bitów, a kończąc na wokalach zarejestrowanych w studio Manuela Roesslera. Wydawnictwo docenią zarówno zwolennicy tradycyjnego rapu, jak i ci, którzy nie boją się ewolucji w tym gatunku.

„Hustle 'Til It Hurt” ukazał się w sprzedaży cyfrowej 14 marca 2016 r. nakładem Soul Records. Krążek dostępny jest na tygodniową wyłączność w serwisie Tidal (http://listen.tidal.com/album/58194988) oraz Wimp (https://play.wimpmusic.com/album/58194988). 21 marca br. będzie można go znaleźć w iTunes, Deezer, Spotify, Google Play Music, Muzodajnia, empik.com, a także w sklepach operatorów telefonii komórkowej.

 

Premiera pierwszego singla na YT: