Bartek Tecław – Muzyk przyszłości (wideo)

BT

Ma w swoim dorobku już kilka przebojów. Jego ostatni teledysk pt: Ciało do Ciała” jest rozchwytywany przez listy przebojów. Można zobaczyć go także w telewizji. Poznajcie sywetkę i repertuar muzyczny Obornickiej gwiazdy sceny Disco Polo – Bartka Tecława.

 

Bartek Tecław

Większoœć swojego życia spędził przy muzyce, która jest jego pasjš. Jako czternastolatek zaczšł przygodę zwišzanš z występami na scenie muzycznej. Jego ulubionymi instrumentami sš m.in. fortepian, keyboard oraz akordeon. Od zawsze grał znane i lubiane kawałki do tańca.

Obecnie tworzy i komponuje swojš muzykę. Ogromne doœwiadczenie sceniczne, eksplozja niezapomnianych emocji, nieustajšca integracja z publicznoœciš sprawiš, że zapewnimy Państwu niezapomniane show w rytmach disco.

Bartek Tecław to nie tylko same teledyski, Bartek gra także na weselach oraz innych imprezach okolocznoœciowych. Więc jeœli ktoœ jest zainteresowany osobš Bartka lub nie macie muzyka który umiliłby Wam Wasze wydarzenia z Zycia swojš muzykš to zdecydowanie polecamy jego osobę. Bartek potrafi zrobić prawdziwę show muzyczne i porwie każdego do tańca.

Od niedawna jest dostępna nowa strona internetowa Bartak z nowym adresem: http://bartek-teclaw.pl.

Strona powoli jest rozbudowywana i już wkrótce pojawiš się na niej kolejne nowoœci.

Zachęcamy też do odwiedzania profilu Facebook’owego Bartka Tecława: https://www.facebook.com/bt.bartek.teclaw/?fref=ts

Opracowanie: Adam Okoniewski