Marcowy Metal Hammer już jest!

Metal Hammer_3_2016
W kalendarzu jeszcze luty, ale do sprzedaży trafiło już marcowe wydanie magazynu Metal Hammer. Gwiazdą numeru jest Black Sabbath. Jak we wstępniaku wyjaśnia redaktor naczelny:
„Koniec… tak właśnie, dobitnie, Black Sabbath nazwał swoją zainaugurowaną ostatnio w USA trasę koncertową. Czy to naprawdę ostatnia trasa koncertowa legendy? Cóż… jak to powiedział kiedyś Ian Gillan: w rock’n’rollu nigdy nie mów nigdy… Choć wiele wskazuje na to, że tym razem Iommi i spółka traktują sprawę poważnie a na swoich koncertach, niejako w pożegnalnym geście dla fanów, sprzedają też nową Epkę, zatytułowaną – nomen omen – ‘The End’. Płyta jest na tyle ciekawa, że postanowiliśmy przyjrzeć się jej uważnie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta; znalazły się na niej (prócz wybornych nagrań koncertowych) także cztery nowe, studyjne utwory Black Sabbath. Kto wie, może to naprawdę ostatnie premierowe dźwięki jakie kiedykolwiek usłyszymy z obozu tej ekipy? Oby nie…”
Co poza tym? W wydaniu także ciekawe teksty i wywiady dotyczące m.in. Ihsahn, Therion, Anthrax, Lost Society, Fuzz, Speculum, Obscura, Port Noir, Jimmy Bain czy Symphony X.
Zapraszamy do lektury!
METAL HAMMER 3/2016
Zgrzyt    3
Hard Fax    4
Black Sabbath    8
Ihsahn    12
Therion    14
Anthrax 16
Lost Society 18
Fuzz 20
Speculum 22
Obscura 24
Port Noir 26
Jimmy Bain 28
Textures 30
Superhalo 32
Na Zachód Od Metalu 42
Heaven & Hell 44
Mało Znane Mało Grane 46
Frequency Drift 48
Adrian Belew 50
Unborn Suffer 52
So Slow 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Symphony X 64
Bombus 66
Live Rhapsody 68
Out Of The Darkness 69
Die Young 70