Lenny Kravitz: nowy teledysk „Sex”!

image004-6

Lenny Kravitz zaprezentował nowy teledysk, który został nakręcony do utworu „Sex”. To następny po wielkich hitach „The Chamber” i „New York City”, trzeci singiel, który promuje dziesiątą studyjną płytę Lenny’ego Kravitza, „Strut”. Album znalazł się wśród najlepiej sprzedających się płyt w 12 krajach, m. in. we Francji, Niemczech, Włoszech i Polsce. Video można zobaczyć pod tym adresem:

 

 

Kravitz mówi o nowym klipie „Kocham klimat Felliniego, który można poczuć w tym teledysku. Kiedy usyszałem o pomyśle na niego, wiedziałem, że Dikayl zwariował i to właśnie mnie przekonało!”. Reżyser klipu, Dikayl Rimmasch, dodaje „Nie mogłem wymyślić nic bardziej odrealnionego. Pomysł był zabawny, a Lenny się na to zgodził. Kręcenie klipu było chaotyczne. Następnego dnia poszedłem skacowany na plażę, położyłem się na piasku i pomyślałem – co ja zrobiłem?”.

 

Dikayl Rimmasch to nowojorski fotograf i reżyser. Współpracował z wieloma muzykami, a ostatnio reżyserował 3 częściową serię filmów, nakręconą podczas trasy koncertowej Beyonce i Jaya Z „On the Run”.