K2 podsumowuje stare i zapowiada nowe

K2 - black &white. Fot. Łukasz Siekanowicz

K2 – black &white. Fot. Łukasz Siekanowicz

 

Wczoraj, 29.12, na MaxFloRecTV trafiło dokonane przez K2 słowno-muzyczne podsumowanie 2015 r. W „Outsiderze” raper porusza m.in. temat sukcesu medialnego, oczekiwań ze strony fanów i hejterów. Singiel jest jednocześnie kolejną po „Jutro nadchodzi zawsze” odsłoną nowej płyty artysty

Jeszcze w 2014 r. za sprawą popełnionego wspólnie z Buką1 momentu” trafił na pierwsze miejsca radiowych i telewizyjnych list przebojów. Gościł również w rankingu Top AirPlay na stronie ZPAV-u. Teledysk do tego utworu znalazł się na 4. miejscu wśród najchętniej oglądanych klipów przez polskich użytkowników YouTube’a.

W kolejnym roku popularność K2 nie przestała rosnąć: do dziś wideo do „1 momentu” odtworzono w serwisie YouTube blisko 45 mln razy. Album „Anatomia”, z którego pochodzi ten singiel, pokrył się platyną. Raper wystąpił z Buką na deskach Opery Leśnej w Sopocie, zajmując 1. miejsce w koncercie „Hity sieci” podczas Polsat SuperHit Festivalu. Otrzymał też aż 3 nominacje do nagrody Eska Music Awards 2015 (w kategoriach: Najlepszy hit, Najlepszy artysta w sieci i Najlepszy radiowy debiut). I jak to wszystko podsumowuje? Sprawdźcie poniżej muzyczny komentarz rapera!

Zaskoczeni? My bardzo! „Outsider” to już druga po „Jutro nadchodzi zawsze” i zupełnie inna odsłona nowej płyty K2. Za produkcję utworu odpowiada Bardziej Matt. Na drugim (legalnym) krążku K2 z pewnością zaprezentuje jeszcze więcej numerów utrzymanych w mrocznej konwencji. Jeśli chcecie być na bieżąco z jego twórczością, koniecznie subskrybujcie kanał MaxFloRecTV: http://goo.gl/U5ECw8.

Do pierwszego singla zwiastującego 2. album K2 powstał w mijającym roku teledysk, w którym raper wcielił się w rolę wokalisty kapeli jazzowo-rockowej. Wideo liczy już ponad 6 mln odsłon na YouTubie. Oba single, „Jutro nadchodzi zawsze” i „Outsidera”, zakupić można w formie cyfrowej m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij, aby przejść: http://sklep.maxflo.pl/pl/searchquery/K2/1/phot/5?url=K2).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)