MILKY WISHLAKE zapowiada debiutancki album

Foto: Mat Prasowe

Foto: Mat Prasowe

 

W 2014 roku EP-ką Five Contemporary Songs Milky Wishlake zwrócił uwagę środowiska muzycznego i niemal od razu został uznany za jednego z najbardziej obiecujących muzyków. 30 listopada premierę radiową miał pierwszy singiel artysty pt. Wait For Us, zapowiadający jego debiutancką płytę o tym samym tytule (premiera w lutym 2016).

 

Pod pseudonimem Milky Wishlake kryje się pochodzący ze Śląska niezwykle obiecujący producent, wokalista, kompozytor i pianista, 27-letni Kamil Zawiślak, który jest autorem muzyki i słów do wszystkich piosenek, które znajdą się na płycie. Klip do utworu Wait For Us pojawi się w grudniu, a już teraz piosenka dostępna jest w iTunes, Spotify, Tidal, Deezer i Muzodajni.

Oprócz Milky’ego (wokal, piano) w nagraniu singla udział wziął Łukasz Moskal – ceniony perkusista, znany ze współpracy m.in. z Zakopower, Kasią Nosowską, Justyną Steczkowską, Katarzyną Groniec, IRĄ, Fiszem i Korą. Na płycie znajdzie się 10 utworów pop z domieszką elektroniki, neo-soul i muzyki klubowej, w których przewija się styl lat 80-tych i 90-tych. Na płycie gościnnie pojawią się również wokaliści – inna podopieczna NEXTPOP – Oly. oraz Dawid Podsiadło. Nagrania powstały w studio NEXTPOP pod okiem Roberta Amiriana.

 

Facebook: www.facebook.com/milkywishlake

YouTube: http://bit.ly/1AzoNf7