VICTORIA traci głowę w nowym teledysku”Paradox”

„Paradox” to początek nowej ery w muzyce VICTORII, która odnajduje nową kreatywną tożsamość, eksplorując mroczniejsze tematy i bardziej alternatywne popowe brzmienie. Nowa piosenka porusza ważny temat zdrowia psychicznego. Teledysk, nakręcony w historycznym budynku Dyrekcji Kopalni w mieście Pernik, przenosi widza do innego świata, w którym wewnętrzne głosy wokalistki są przedstawione dosłownie jako inne wersje jej samej.

Słuchaj „Paradox”
 
„Paradox” niesie potężne przesłanie świadomości naszych wewnętrznych zmagań. Mówi też o słuchaniu naszego prawdziwego JA, a nie chwilowych głosów zwątpienia i słabości. Pod względem produkcji, VICTORIA i zespół szwedzkich kompozytorów wybrali dla piosenki mroczny popowy styl, który dodatkowo podkreśla jej intensywność.
 
„Paradox” to pierwsze wydawnictwo VICTORII w 2024 roku, po serii  bardzo udanych singli z 2023 roku. W ubiegłym roku artystka podpisała kontrakt z Warner Music Group i została kluczową artystką wytwórni w regionie Europy Wschodniej. Dzięki piosence „bloom„, która była hitem nr 1 w Bułgarii przez 6 tygodni z rzędu, VICTORIA po raz kolejny została uznana za jeden z wiodących talentów muzycznych w kraju. Była również najczęściej odtwarzaną bułgarską artystką na Spotify, z ponad 800 000 słuchaczy miesięcznie w grudniu.
 
VICTORIA to młoda bułgarska artystka śpiewająca po angielsku. Jej silny wokal, kreatywność i wyjątkowe podejście do muzyki sprawiają, że jest jedną z najbardziej obiecujących artystek w regionie. Po dwukrotnym udziale w Eurowizji (2020 i 2021) podpisała kontrakt z Warner Music.

Słuchaj VICTORII