Ygmiloo, Dereal i BarTie w hipnotyzującym rapowym hicie „10K”

Sprawdźcie nowy letni hit wyjątkowego duetu!
Trzej rapowi artyści, Ygmiloo, Dereal i BarTie połączyli siły w najnowszym singlu „10K”.

Ten świeży i intrygujący rapowy hit w pełni oddaje ich indywidualny styl i talent. Wcześniej samodzielnie zyskali uznanie w przemyśle muzycznym. Ich wcześniejsze wydawnictwa zyskały liczne pochwały krytyków i zgromadziły lojalną bazę fanów. „10K” jest kolejnym krokiem w ich muzycznej podróży, podkreślającym ich rozwój artystyczny i umacniającym ich pozycję w świecie rapu.

„10K” to kompozycja, która nie tylko zawładnie Twoimi uszami, ale także zapadnie w pamięć dzięki celnym wersom i melodyjnym refrenom. W tym dynamicznym utworze połączono mocne bity, zaraźliwe rytmiki i przemyślane teksty. Ygmiloo, Dereal i BarTie zapewnili płynne i energetyczne wykonanie, które wciąga słuchacza od pierwszych dźwięków. Słowa piosenki oddają emocje, doświadczenia i przemyślenia artystów, tworząc unikalną opowieść o ambicji, wytrwałości i dążeniu do sukcesu.

Numer przenosi słuchacza w świat artystów, inspirując do śmiałości w dążeniu do celu. Ich teksty pełne są motywacyjnych przesłań, które przypominają nam, że marzenia są w zasięgu ręki, jeśli tylko pozostaniemy zdeterminowani i nieustępliwi. Ta piosenka stanie się hymnem dla tych, którzy pragną osiągnąć sukces i przełamać wszelkie przeszkody na swojej drodze.

Singiel w serwisach cyfrowych: 
https://link.emuze.me/ygmiloo10k

Więcej muzycznych nowości e-muzyka i emuze.me znajdziesz na playliście emuze.me Discovery: 
https://open.spotify.com/playlist/0zQsD7aEwFxAA0LfAN8d72