Oliver Tree przedstawia utwór „Bounce” i zapowiada album „ALONE IN A CROWD” 

Słuchaj „Bounce”
Światowej sławy, multiplatynowy artysta Oliver Tree podzielił się nowym singlem „Bounce” zapowiadającym jego trzeci album „ALONE IN A CROWD”. Płyta ukaże się 29 września. Multimedialny artysta o wielu twarzach, nie tylko napisał i wyprodukował „Bounce”, ale także wyreżyserował oficjalny teledysk.
 
Niezaprzeczalnie jedyny w swoim rodzaju twórca, który wciąż zdobywa szczyty list przebojów i wyprzedaje sale koncertowe na całym świecie,zapewnia swojej wciąż rosnącej publiczności solidną dawkę dadaistycznego humoru w stylu Andy’ego Kaufmana, jednocześnie kontynuując eksplorację i analizę absurdu współczesnej kultury, obsesji na punkcie sławy i mediów społecznościowych.
 

„ALONE IN A CROWD” przybliża jasne i mroczne strony ludzkiej natury w popkulturze, będąc jednocześnie lustrem pokazującym pełną absurdalność naszej rzeczywistości. Płyta porusza tematy samotności, braku więzi, ludzkich doświadczeń. „ALONE IN A CROWD” wprowadza również nową postać o imieniu Cornelius Cummings – projektanta mody, który przygotowuje wybieg dla swojej najnowszej kolekcji.

Oliver Tree, niedawno uświetnił Governors Ball w Nowym Jorku, a także dał największy w dotychczasowej karierze koncert – „Oliver Tree – The World’s Tiniest Tap Dancer – Live At Red Rocks„. Gośćmi specjalnymi byli Tai Verdes, UPSAHL i Little Ricky ZR3. Wkrótce artysta ogłosi kolejne występy.
 
Tree może obecnie pochwalić się ponad 4 miliardami streamów na całym świecie, ponad miliardem wyświetleń na YouTube, ponad 14,7 milionami obserwujących na TikTok i zasięgiem w mediach społecznościowym rzędu 30 milionów. Rok 2023 już jest dla Oliviera bardzo produktywny, czego dowodem jego pierwsza współpraca z Davidem Guettą, „Here We Go Again”.Oficjalne wideo z tekstem piosenki (lyric video), które ma już 13 milionów odsłon na YouTube, Tree wyreżyserował samodzielnie. Ponadto w tym roku światło dzienne ujrzał numer KSI – „Voices (Feat. Oliver Tree)„, do którego klip zgromadził 7 milionów wyświetleń.
 
W ubiegłym roku Olivier połączył siły z nominowanym do Grammy producentem, Robinem Schulzem, tworząc viralowy przebój „Miss You”,który szybko zgromadził 300 milionów streamów i zadebiutował w top 10 zarówno listy Billboard Hot Dance/Electronic Songs, jak i Official Singles Chart. Utwór niedawno zdobył status podwójnej platyny Polsce i w Australii,a także platyny w Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Hitowi towarzyszy wyreżyserowany przez Tree i typowo dla niego dziwaczny teledysk, który ma już ponad 190 milionów wyświetleń na YouTube.

PRE-ORDER/SAVE ALBUMU 'ALONE IN A CROWD’