Loi powraca z nowym hitem. „NEWS” już dostępny! 

Istnieją głosy, które naprawdę zmuszają do słuchania i, jeśli nie siedzisz wygodnie, po prostu zwalają z nóg. Tego właśnie możecie się spodziewać, gdy po raz pierwszy usłyszycie Loi. Ostrzegamy lojalnie: będziecie chcieli więcej.

Posłuchaj „NEWS”

Loi, czyli Leonie (20 lat) z Mannheim w Niemczech, już w zeszłym roku zwróciła na siebie uwagę pierwszym singlem „I FOLLOW”, który był ścieżką dźwiękową do niemieckiej sagi filmowej „Ostwind”, a później oficjalnym utworem w niemieckiej zimowej kampanii McDonald’s. Do tej pory singiel zgromadził ponad 10 milionów streamów. Chociaż Loi skupiała się na budowaniu kariery w rodzinnych Niemczech, po cichu zdobyła również licznych międzynarodowych fanów.

Fani od Stanów Zjednoczonych po Włochy, jak również z Ameryki Łacińskiej i Japonii kochają jej wyjątkowy głos i beztroską osobowość. Loi ma obecnie ponad pół miliona obserwujących na TikToku, ponad 110 tysięcy followersów na Instagramie, a ponad 170 tysięcy osób subskrybuje kanał Loi na YouTube – jeden z najbardziej popularnych niemieckich kanałów wśród nowych artystów.

Jej fortepianowy cover „Blinding Lights” The Weeknda zgromadził dotąd ponad 50 milionów streamów. Klip do nagrania ma ponad 14 milionów wyświetleń, a na TikToku powstało ponad 2 miliony filmików z wykorzystaniem akustycznej wersji piosenki.

Cover nie jest jedynym sukcesem Loi. Jej radosny singiel „GOLD” osiągnął 20 milionów streamów i znalazł się w top 5 Airplay w Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Piosenka dotarła również na 2. miejsce na Poland Airplay Charts i 35. pozycję we Włoszech.

Następcą „GOLD” jest „NEWS”, czyli najnowszy singiel Loi, która po raz kolejny manifestuje swój dobry nastrój poprzez zaraźliwą melodię i energiczny groove.

W „NEWS”, Loi przedstawia przeciętny dzień z życia osoby, która jest zakochanym po czubki palców, kiedy najprostszy spacer do kawiarni zamienia się w najbardziej radosną scenę, z ptakami śpiewającymi piękną symfonię i zmieniającymi świat w lepsze miejsce. Czy słyszałeś już ten news, że naprawdę Cię kocham – śpiewa Loi.

Produkcja „NEWS” pokazuje wszechstronny talent Loi w żonglowaniu różnymi dźwiękami i stylami. Piosenka łączy elementy popu, funku i dance, porywając energetyczną aranżacją. Za sprawą „NEWS”, Loi po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najbardziej obiecujących nowych artystów na niemieckiej scenie muzycznej i że po przesiąkniętej złotem zimie, nadszedł czas na pozytywne wiosenne emocje.

„NEWS” towarzyszy teledysk, w którym Loi wciela się w dziennikarki z całego świata, co stanowi delikatną aluzję do międzynarodowej kariery Loi.

Zobacz na YT

Loi ma ambitne plany na ten rok. Jesienią 2023 roku wyruszy w pierwszą trasę koncertową, „I FOLLOW TOUR”, w ramach której odwiedzi Niemcy, Austrię i Szwajcarię.

Choć dopiero zaczyna, Loi osiągnęła już bardzo wiele w tak młodym wieku. Z jej szczerym charakterem i unikatowym głosem, świat stoi przed nią otworem.