KSI łączy siły z Oliverem Tree. Nowy hit „Voices”

KSI, jeden z najpopularniejszych wybijających się artystów, przedstawia nowy singiel „Voices”, w którym gościnnie wystąpił Oliver Tree doskonale znany z nominowanego do Grammy hitu „Miss You”zrealizowanego we współpracy z Robinem Schulzem. Jedwabisty głos KIS i jego naturalny flow fantastycznie łączą się z wyrazistym stylem Tree. Efektem jest pop-rockowy przebój skazany na komercyjny sukces. Towarzyszący piosence teledysk można obejrzeć tutaj.
„Voices” to następca poprzednich singli KSI „Not Over Yet” nagrany z nominowanym do Ivor Novello Tomem Grennanem (numer 1 na UK Big Top 40) oraz „Summer Is Over”. Współautorami nowego utworu są Conor Blake ManningSara BoeMustafa Omer i James Murray, a producentami Mojam i Digital Farm Animals. Piosenka jest dwuwymiarowa – opowiada jednocześnie o zdrowiu psychicznym KSI, jak i jego burzliwym rozstaniu z byłą dziewczyną. Numer został zarejestrowana w Abbey Road Studios.

Zobacz na YT

„Voices” to piosenka, nad którą pracowałem podczas dziwnej fazy psychicznej przez którą przechodziłem – wyjaśnia KSITo ważny dla mnie utwór, bo łączy się z pewnym dużym rozdziałem w moim życiu. Po rozstaniu myślałem, że wszystko jest w porządku, ale słyszałem w głowie głosy, które mówiły mi, że nie jestem tak szczęśliwy, jak myślałam.

Piosenka jest o bólu, którego doświadczamy po rozstaniu – dodaje Oliver TreeOkłamywaniu siebie, gdy próbujemy zastąpić pustkę romansem lub budzimy się sami w zimnym, pustym łóżku. Ta osoba może wracać do nas w myślach przez miesiące, a nawet lata, a my zastanawiamy się, czy kiedykolwiek uciekniemy od wspomnień o osobie, którą kiedyś kochaliśmy, a która teraz jest nam obca.

Posłuchaj „Voices”
Piosenka „Voices” pojawia się również w dokumentalnym filmie „KSI: In Real Life”, który można obejrzeć na Prime Video w ponad 240 terytoriach.Wspaniale było stworzyć tę piosenkę z jednym z moich przyjaciół Oliverem Tree, a fakt, że  trafiła do dokumentu Prime Video to mega sprawa – przyznał KSI.Producentami wykonawczymi „KSI: In Real Life” są Louis Theroux i Mindhouse Productions. Film zgłębia się w historię internetowej ikony, od początków w Watford i na YouTube. Olajide Olatunji (JJ dla przyjaciół) pokonał przeciwności losu i odniósł szereg niespodziewanych zwycięstw w świecie biznesu, muzyki i boksu. Ale sukces ma swoją cenę.Dzięki unikatowemu i niefiltrowanemu dostępowi do globalnej megagwiazdy, film stawia pytania o rodzinę, sławę, internet i pokonywanie traumy. Jest to zarówno odkrywczy portret wzlotu i upadku największego influencera, jak i niepozbawione krytycyzmu spojrzenie na młodego człowieka, który stara się zrozumieć, kim jest, podczas gdy cały świat na niego patrzy.Drugi album KSI, „All Over the Place” (2021), dotarł na szczyty list sprzedaży i stanowił kontynuację debiutu „Dissimulation” (najlepiej sprzedającego się debiutu 2020 roku). Szybko pojawiły się kolejne hity, wyróżnienia i kooperacje („Don’t Play” z Anne-Marie„Lighter” z Nathanem Dawe’em). W efekcie KSI umieścił 10 singli w top 10 listy przebojów. Był też jedynym artystą, który w 2022 roku był dwukrotnie nominowany do Brit w kategorii Piosenka Roku.
KSIPionier i YouTuber (czwarty najczęściej obserwowany kanał brytyjskiego artysty za Edem Sheeranem, One Direction i Adele), który łącznie ma blisko 20 miliardów odsłon oraz 40,8 milionów subskrybentów, wnosi pasję (i humor) do wszystkiego, co robi. Jest też biznesmenem z różnorodnym portfolio – od własnej wytwórni muzycznej, The Online Takeover i własnej firmy zajmującej się promocją boksu, Misfits Boxing do jednego z najszybciej rozwijających się napojów (jego Prime Hydration drink ma przekroczyć 140 milionów dolarów przychodu w pierwszym roku).Jako wykonawca i wszechstronny człowiek rozrywki potrafi zabłysnąć na scenie (Reading, TRNSMT, headline na Wembley) i ekranie (film dokumentalny dla Prime Video o niezwykłym życiu 29-latka z Watford). A jako bokser, amator, który zmienił się w profesjonalnego zawodnika, jest niepokonany.
Sprawdź najważniejsze utwory KSI na jednej playliście