Galantis nagrał utwór z RIKĄ

RIKA, artystka reprezentowana przez Warner Music India, oraz Galantis, czyli giganci szwedzkiej sceny taneczno-elektronicznej, połączyli siły w nowym popowym hymnie pt. „Hooked (Hot Stuff)”.

Słuchaj „Hooked (Hot Stuff)”
 
Nowy singiel to mocne nawiązanie do kultowej piosenki „Hot Stuff” Donny Summer. Tym razem otrzymujemy jednak nowoczesną dyskotekową wersję, którą uzupełnia klip przedstawiający pokaz mody z udziałem RIKI.
 
„Hooked (Hot Stuff)” to trzecie wydawnictwo artystki w barwach Warner Music India, z którą podpisała kontrakt w 2021 roku.
 
Jestem bardzo podekscytowana współpracą z Galantis przy moim trzecim utworze dla Warner Music India. Uwielbiam ich piosenki, więc to niesamowite, że mogłam stworzyć z nimi coś ekscytującego jako artystka. Osobiście uważam, że są najbardziej dynamicznymi i rozchwytywanymi koncertowymi przedstawicielami muzyki tanecznej. „Hooked (Hot Stuff)” to idealny taneczny hymn dla naszych słuchaczy, zrealizowany w bardzo szykowny, współczesny sposób. To zgrabna, pełna wigoru wariacja superhitu „Hot Stuff”. Nie możemy się doczekać, by ludzie tańczyli do naszej piosenki – opowiada RIKA.
 
Ostatni singiel RIKI z 2022 roku, energiczny reggae-popowy „Payroll” z udziałem Kranium, zdobył ponad 4 miliony wyświetleń na YouTube i 6 milionów streamów na całym świecie. Był to również przebój numer 1 w Amsterdamie i numer 7 w Holandii na YouTube.
 
RIKA znalazła się w cyklu BRITS Sunday Spotlight, a także otrzymała nagrodę dla Najlepszej brytyjskiej wykonawczyni (Best UK Female Act) podczas BritAsia TV Music Awards w 2019 roku. Ponadto odebrała statuetki UMA Best Asian Act i BAMA Best Female Act. Artystka supportowała też Zaka Abla podczas jego europejskiej trasy w 2019 roku i może pochwalić się ponad 38 milionami streamów.
 
Galantis to szwedzki kooperacyjny projekt powołany przez światowej sławy producenta Christiana „Bloodshy” Karlssona. Ostatni singiel „Heartbreak Anthem” z Davidem Guettą i Little Mix okazał się globalną sensacją, spędzając blisko 10 tygodni na liście przebojów Billboard i 13 tygodni w pierwszej dziesiątce oficjalnego brytyjskiego zestawienia. Galantis zgromadził łącznie ponad 4 miliardy streamów i ma ponad 1,7 miliarda wyświetleń swych klipów. Pierwszy międzynarodowy sukces kolektyw odnotował dzięki piosence „Runaway (U & I)”. Kolejne single to „Peanut Butter Jelly” i „No Money”. Ich współpraca z RIKĄ będzie jedną z największych w historii w kontekście indyjskiego rynku muzycznego.