JURAS „Przemiana”: Nowy album rapera już dostępny

„Przemiana” to drugi solowy album Jurasa, rapera znanego z takich składów jak WSP, Juras Wigor i Pokój Z Widokiem Na Wojnę. Album jest dostępny w sprzedaży na empik.com.
Płyta opowiada o procesie przemiany, jakiego doświadczył Juras w latach 2017-2020. W tym czasie przeszedł od życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości. Album ukazuje nie tylko przemianę wewnętrzną rapera, ale również muzyczną i wizualną.

Początek albumu budują utwory opowiadające o zawirowaniach kawalerskiego życia na krawędzi. W połowie krążka pojawia się utwór „Przemiana”. Od tego momentu teksty z płyty nawiązują do dojrzałych życiowych wyborów, a raper zaczyna opisywać siebie z perspektywy pierwszej osoby. We wcześniejszych utworach mówi o „nim”, czyli o tamtym Jurasie sprzed „przemiany”.

Na albumie znajduje się 12 utworów, między innymi feat z Paluchem w utworze „Surferzy Życia”.
 Tracklista:Liście prod. MałachSamotność w związku prod. MałachKartka z pamiętnika singla prod. MałachNowe miasto idzie w balet prod. MałachMijamy się prod. Małach, wokal Wiktoria KidaKryzysowa narzeczona prod. MałachPrzemiana prod. JaveurePas Oriona prod. JaveureWesołych świąt prod. MałachWracam na ring prod. MałachTo jest Hip-Hop prod. JaveureSurferzy życia feat. Paluch, prod PoszwixxAlbum jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
https://e-muzyka.ffm.to/jurasprzemianaalbum

Album jest dostępny w sprzedaży na empik.com: 
https://www.empik.com/przemiana-juras,p1336983401,muzyka-p