Mateusz Ziółko z nowym, letnim utworem „Vis-à-vis”. Singiel i klip już w sieci!

Po świetnie przyjętym singlu „Weź mnie” przyszedł czas na wakacyjną, świeżą odsłonę muzyczną Mateusza Ziółko.
Utwór „Vis-à-vis” już dostępny w serwisach streamingowych! 

Ten taneczny, pełen dynamiki oraz energetyczny singiel uprzyjemni Wam letnie, imprezowe wieczory. 

Do „Vis-à-vis” w powstał klip, który jest historią o parze kochanków, napięciu oraz kryzysie między nimi. Fabuła zanurzona jest w lekko ironicznym, gangsterskim anturażu.  

Zobacz teledysk 'Vis-à-vis’

Jak mówi Mateusz o utworze: 

„Nie musisz tańczyć jak inni, żeby ich zrozumieć, nie musisz się bawić jak wszyscy, żeby poczuć życie. Po prostu stań vis-à-vis, naucz się choć kilku kroków, przyjmij choć jeden uśmiech a zobaczysz swoje odbicie w drugim człowieku. I niech się wszyscy gapią…potem już będzie tylko piękniej” 

Singiel „Vis-à-vis” to po utworze „Weź mnie” to druga zapowiedź nowego albumu Mateusza Ziółko, który będzie miał premierę na jesieni tego roku. 

Za utwór odpowiedzialny jest duet HOTEL TORINO – Dominic Buczkowski – Wojtaszek oraz Patryk Kumór, mają swoim koncie wiele hitów na polskim rynku muzycznym. 

Posłuchaj 'Vis-à-vis”’

Mateusz Ziółko to zdolny artysta, świetnie czujący się w każdym repertuarze. Świadczą o tym sukcesy w programach „Mam talent!”, „The Voice of Poland” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym jego wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego stało się ikoniczne. Mateusz to również artysta niewątpliwie posiadający własne muzyczne DNA, o czym świadczy sukces pierwszego albumu „Na nowo”, który osiągnął status złotej płyty. Pochodzący z niej utwór „W płomieniach” został odsłuchany 2,5 miliona razy na Spotifya klip do tego utworu ma 72(!) miliony obejrzeń w serwisie YouTube.