Little Simz w filmie „Venom: Let There Be Carnage”!

Little Simz wystąpiła gościnnie w najnowszym filmie Sony Pictures i Marvel Studios „Venom: Let There Be Carnage”. W jednej ze scen tytułowy Venom spotyka artystkę, którą zagrała raperka. Simz przygotowała też remiks własnego utworu „Venom”, który pochodzi z wydanego w 2019 roku albumu „Grey Area”. „Venom Remix” stał się częścią ścieżki dźwiękowej filmu.

Do udziału w filmie „Venom” Little Simz została zaproszona przez Toma Hardy’ego – gwiazdę filmowej serii, który jest fanem artystki. Do polskich kin „Venom: Let There Be Carnage” trafi 15 października.

Informacja o udziale Little Simz w filmie „Venom” pojawiała się tuż po szalenie udanym dla raperki czasie. Brytyjka wydała swój długo oczekiwany i bardzo dobrze przyjęty czwarty album, „Sometimes I Might Be Introvert”. Simz jest również najczęściej nominowaną artystką tegorocznego UK Video Music Awards 2021 (zdobywając w sumie pięć nominacji, trzy za „Introvert” i dwie za jej debiut reżyserski „Woman”). Ponadto Simz zagrała główną rolę w kultowym brytyjskim dramacie Netflixa o handlu narkotykami „Top Boy”. W wyprodukowanym przez Drake’a serialu Simz gra jedną z głównych ról i ma wystąpić także w nadchodzącym sezonie.

Niedawno ukazała się pierwsza część „track by track”, w którym Little Simz opowiada o albumie „Sometimes I Might Be Introvert”: 

https://youtu.be/I20e2dezZcU