premiera utworu NO LOGO & Maria Sadowska „Kochajmy się”

Cofnijmy się pamięcią o 4 lata… Właśnie w 2017 roku lider zespołu NO LOGO oraz Maria Sadowska postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Z tej okazji stworzyli dla siebie piosenki, których premiera odbyła się w dniu ślubu. Pierwszymi odbiorcami utworów byli goście weselni, których entuzjazm skłonił artystów do oficjalnego wydania obu kawałków. „Kocham Cię” to utwór Marii, w którego nagraniach wzięła udział Kayah. „Kochajmy się” zaś, to odpowiedź Adriana, który do współudziału w nagraniach zaprosił swoją żonę. Życzymy wszystkim miłego odsłuchu i pamiętajcie: KOCHAJMY SIĘ!

NO LOGO to siedmiu utalentowanych facetów, w których oprócz wspaniałej muzyki kryje się także gorące Słońce. Ich kawałki i sceniczna energia przenoszą słuchaczy ze świata pełnego przepychu do leśnej rzeczywistości  emanującej z ich piosenek.
Jeśli poszukujecie ucieczki do Natury, Drapieżne Wilki z zespołu NO LOGO umożliwią Wam to od ręki! Zaczynając od ich debiutanckiego krążka ,,Wilki kochają kwiaty”, a kończąc na niesamowitych, koncertowych doświadczeniach, bez wątpienia poczujecie w sobie euforię spokojnego życia, w którym gwiazdy zastąpią miejsce oślepiających billboardów.

Maria Sadowska obecna jest na polskiej scenie muzycznej od ponad 25 lat. Oprócz swoich zdolności wokalnych, kompozytorskich i reżyserskich wykazuje się także jako autorka tekstów, a jej umiejętności do łączenia różnych gatunków zagwarantowały jej kawałkom obecność na antenach największych rozgłośni radiowych w Polsce. Regularnie współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi artystami, ciągle podążając własną drogą.
Oprócz sukcesów muzycznych, w tym otrzymaniem Złotej Płyty za albumy ,,Tribute to Komenda” i ,,Jazz na ulicach”, doceniana jest także za realizację projektów filmowych. Jej najbardziej nagradzanym dziełem był Dzień Kobiet, do którego samodzielnie skomponowała muzykę. Warto też wspomnieć o filmie Sztuka Kochania – historia Michaliny Wisłockiej, który to odbił się szerokim echem w mediach i był bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Jako jedyna z trenerów w historii polskiej edycji show ..The Voice of Poland” trzykrotnie doprowadziła uczestników swojej drużyny do zwycięstwa.