Juli Chan prezentuje singiel „Zniknę Z Tobą”, który napisała dla niej Cleo 🌸

CLEO w The Voice Kids wielokrotnie deklarowała wsparcie dla członków swojej drużyny. Jak twierdzi jurorka – w „team CLEO” jest się na zawsze, zwłaszcza wtedy, kiedy światła sceny gasną i kończy się przygoda w programie. Juli Chan – uczestniczka drugiej edycji TVK, może liczyć na wielkie serce i kompozytorski talent CLEO. Dzięki współpracy z trenerką, młoda wokalistka ma szansę na rozwój swojej kariery muzycznej. CLEO to bez wątpienia uznana autorka największych hitów w Polsce. Czy „Zniknę Z Tobą” powtórzy sukces innych piosenek napisanych przez CLEO? 

🎧 Utwór w serwisach cyfrowych: https://agoramuzyka.ffm.to/JuliChanZnikne 

Mam nieustające wsparcie od mojej trenerki CLEO.  

Napisała dla mnie „Zniknę Z Tobą” – pokochałam tę przepiękną, romantyczną piosenkę  od pierwszego odsłuchu. Dziś z przejęciem prezentuję ją publiczności.  

Dzięki swoim mądrym radom i doświadczeniu, CLEO pomaga mi też spoglądać na świat   

w kontekście moich muzycznych wyborów. #TeamCleo4Ever – powiedziała Juli Chan. 

„Zniknę Z Tobą” to przepiękna, romantyczna piosenka, z melodyjnym, wpadającym w ucho refrenem. To muzyczne, intymne wyznanie miłości, opowiedziane przez zakochaną kobietę. „Już się nie boję, kiedy stoję przy Tobie, nie zamienię Ciebie, wszystko mam” – brzmią słowa refrenu. 

Kiedy na naszej drodze spotykamy właściwą osobę, czujemy się tak bardzo bezpiecznie. 

W piosence „Zniknę Z Tobą” chciałam złapać ten idealny moment, kiedy serce czuje, że już zawsze będzie miało oparcie.

Juli Chan świetnie odnalazła się w klimacie piosenki, nieustannie trzymam za nią kciuki, tak jak za wszystkie dzieciaki z drużyny CLEO – dodaje jurorka The Voice Kids. Julia Chmielarska to eteryczna i dziewczęca wokalistka, od 2020 roku występująca pod pseudonimem Juli Chan. Ma siedemnaście lat i trzynastoletnie doświadczenie sceniczne. Od najmłodszych lat brała udział w zajęciach wokalnych, a swoje umiejętności prezentowała na scenach konkursów i festiwali. Rozpoznawalność zyskała jednak w drużynie CLEO w muzycznym talent-show The Voice Kids 2.
31 grudnia 2020 ukazał się debiutancki singiel Juli Chan pod tytułem „Miło Mi Cię Poznać”. W teledysku do tego utworu, Julia Chmielarska tworzy świat Juli Chan – w którym, niezależnie od wieku, każdy może odnaleźć swoje wspomnienia, związane z początkowymi chwilami zauroczenia. Pod koniec 2020 roku została okrzyknięta „Polską Arianą Grande” po tym jak w przededniu prezentacji autorskiego materiału, złożyła hołd swojej wieloletniej mentorce i muzycznej inspiracji, z głębi serca interpretując utwór „Bad Idea”.

Facebook:https://www.facebook.com/julichanposh/
Instagram:https://www.instagram.com/julichanposh/
Tik Tok:https://vm.tiktok.com/ZMe6v81oJ/