WaluśKraksaKryzys – drugi singiel wschodzącej gwiazdy polskiej alternatywy

WaluśKraksaKryzys – nadzieja polskiej alternatywy, zwycięzca ubiegłorocznego Jarocina, pierwszy i największy no-name Męskiego Grania 2020 – prezentuje drugi singiel z płyty „ATAK”, której premierę zaplanowano na 23 kwietnia 2021. 

„NAJGORSZE RZECZY” – polecamy szczególnie amatorom alternatywnych i rockowych wibracji – to bolesny, natychmiast wpadający w ucho utwór. Do pogwizdania…, ale przede wszystkim o czymś i z mistrzowsko obsłużonymi gitarami. – To fragment tego, czym jestem i jaki jestem – silny, rozmontowany, sprzeczny, niepewny uczuć, gdzieniegdzie podziarany, uzależniony od kofeiny i w trakcie przerwy od innych uzależnień – tłumaczy Waluś. 

„NAJGORSZE RZECZY” – oficjalny teledysk: 

Pierwszy singiel zapowiadający płytę”TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ” z gościnnym udziałem Króla odnosi już pierwsze spore sukcesy: na kilku listach przebojów dotarł do pierwszego miejsca, na innych jest w czołówce, walczy o pierwsze miejsce lub o jego odzyskanie. W serwisie Spotify został „okładkowym” utworem playlisty „Polska Alternatywna”, a w Tidal playlisty „Rockowania”, pojawił się również na innych playlistach („Viral 50 Polska”, „Indie Hity”). 

„TUŻ PRZED PÓŁNOCĄ” ft. Król – oficjalny teledysk: 

Na początku lutego upubliczniony został tytułowy utwór z płyty „ATAK”. Nie jest to singiel, nie towarzyszy mu teledysk. Utwór „ATAK” dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych. 

*** 

Serwis Rytmy.pl uznał Walusia za odkrycie roku w kategorii „Alternatywa”, a AllAboutMusic wskazuje płytę Walusia „ATAK” jako jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku 2021. 

*** 

Ruszył preorder albumu „ATAK”. Płytę wraz z niecodziennymi dodatkami można zamawiać tutaj:https://mystic.pl/product-pol-56767-WalusKraksaKryzys-ATAK.html