Nowy teledysk Patryka Kumóra – Wodospad

3008d227-ba40-4e8a-bbb0-f7bccfea62ce

W czwartek 8 października miała miejsce premiera teledysku pt. „Wodospad”, a niebawem pojawią się kolejne.

Wystarczył tak naprawdę moment, by nowe wydawnictwo Patryka Kumóra 2/2 pokryło się złotem. Nie można zapominać, że to głównie dzięki sprzedaży elektronicznej i serwisom streamingowym. Całkiem niedawno odbyła się również premiera pierwszego klipu promującego ten właśnie album. Teledysk powstał do piosenki „Nasze własne niebo”.

Co więcej – Artysta posiada jeden z najbardziej aktywnych w internecie fanklubów i aby usatysfakcjonować swoich fanów zapowiedział, że zrealizuje klipy do wszystkich utworów z płyty. Decyzja o kręceniu klipów to również ukłon w stronę nowych mediów, gdzie liczy się pełnowartościowy teledysk.

Obietnice Artysty szybko zostają urzeczywistnione. W czwartek 8 października miała miejsce premiera teledysku pt. „Wodospad”, a w najbliższym czasie pojawią się kolejne.

Patryk zapytany, dlaczego właśnie ten singiel, odpowiada:
„Utwór „Wodospad” podczas trasy koncertowej promującej płytę 2/2, stał się swoistego rodzaju „hymnem” moich fanów. Bardzo chciałem w ten sposób zrobić ukłon w ich stronę i podziękować za olbrzymie wsparcie, jakie mi dają. Postanowiłem zrealizować ten klip w bardzo klimatyczny i prosty sposób tak, aby podkreślić nastrój i wymowę kompozycji.”