Felivers: „Niebezpiecznie”, nowy singiel

Felivers – najbardziej elektryzujący zespół młodego pokolenia, który tworzą: Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Zborowski, Piotr Cody Dąbrowski, Konrad Jażdżyk. W kwietniu 2019 roku wydali swoją debiutancką płytę w klimacie pop-rock. Pojawiali się w programach telewizyjnych: „Pytanie Na Śniadanie”, „Jaka To Melodia?” czy „Wybory Miss Polski Nastolatek”. Mają za sobą masę występów na koncertach i festiwalach w całej Polsce, a ich sceniczne show pełne młodzieńczej energii przyciąga i rozgrzewa dosłownie każdego.

Zespół wystąpił w filmie kinowym „#Jestem M. Misfit”, gdzie zagrali samych siebie. Obecnie Felivers pracuje nad swoją drugą płytą, którą zapowiada singiel „Niebezpiecznie”.


„Niebezpiecznie” to zupełnie nowa odsłona dojrzalszego wizerunku zespołu Felivers. Utwór opowiada o pełnej ognia „miłości od pierwszego wejrzenia”.
Autorem muzyki jest Marcin Kindla – kompozytor i producent muzyczny, laureat „Fryderyka” i trzech nagród dla jego kompozycji podczas 55. KFPP w Opolu, znany ze współpracy m.in. z zespołami Tulia i Feel oraz Ewą Farną.Autorem tekstu do utworu jest Piotr Zborowski – wokalista zespołu Felivers.