Comeback Joki w numerze Skorupa i Młodego. Premiera „Naturalnego satelity”

okładka płyty, projekt - Kamil Bartosz
okładka płyty, projekt – Kamil Bartosz

„Gdzie jest Joka?” ̶ od dłuższego czasu głowią się fani członka legendarnego Kalibra 44. Tymczasem sam zainteresowany odpowiada w najlepszy z możliwych sposobów, czyli muzycznie. Artysta pojawił się w najnowszym singlu Skorupa i Młodego pt. „Jacy my”. Już jutro (3.07) premiera wspólnego krążka duetu

Na MaxFloRecTV trafił ostatni przed premierą „Naturalnego satelity” wideoklip promujący album Skorupa i Młodego. W numerze „Jacy my” słyszymy kolejną gościnną zwrotkę na płycie. Po singlach z udziałem m.in. Rahima, YoT-a czy KęKego swoje wersy do krążka dołożyła legenda śląskiego rapu, Joka. Singiel, podobnie jak pozostałe numery z albumu, wyprodukował Młody, ścieżkę gitary dodał do utworu Tomek „Serek” Krawczyk, a skrecze dorzucił DJ BRK.

Za zdjęcia do teledysku odpowiada Radek Bereś z Ace of Art, natomiast montażem zajął się Kleszcz.

Od jutra (3.07) „Naturalny satelita” dostępny będzie w MaxFloSklepie w regularnej cenie. Jeszcze tylko dziś do północy krążek można zamówić z pre-orderowym rabatem i podpisem Skorupa i Młodego: https://bit.ly/36yfp2B. Od północy natomiast płyta pojawi się na wszystkich popularnych platformach streamingowych. Dzisiejsza nowość jest do odsłuchania pod adresem: http://www.soundline.biz/SkorupMlodyJokaJacyMyAlbumVersion.