Ruszył pre-order płyty Skorupa i Młodego. Premiera singla z 3 gośćmi

okładka płyty, projekt – Kamil Bartosz

Na MaxFloRecTV można już znaleźć nowość duetu Skorup x Młody. W numerze zatytułowanym „Dobra wchodzę” gościnnie udzielili się: Matis, Vixen i Rahim. Singiel zwiastuje album „Naturalny satelita”, którego przedsprzedaż właśnie wystartowała w MaxFloSklepie
Pod adresem: https://bit.ly/2X4GDdO w pre-orderze zamawiać już można wspólny krążek Skorupa i Młodego pt. „Naturalny satelita”. Najnowsza propozycja singlowa duetu to jednocześnie 2. zapowiedź tej płyty. Skorup na swoim koncie ma już 6 solówek, z czego poprzednie dwa albumy („Ludzie chmur” i „Absolutna flauta”) nagrał w kooperacji z duetem producenckim JazBrothers. Młody zaś wydał w karierze 2 longplay’e, w tym pod koniec ub. roku pod szyldem MaxFloRec krążek pt. „Lekcja WOS-u”, na którym wśród gości pojawili się m.in.: KRS-One, Hades czy Kuba Knap.

„Naturalny satelita” to efekt współpracy artystów, który powstał w wyniku zderzenia Skorupowych pomysłów z beatami Młodego. − Brzmienia zdartych płyt winylowych, wolne tempa, mocne sekcje rytmiczne i cięte wersy – mamy tego dużo na płycie − wylicza duet.

W premierowym numerze gościnne zwrotki dołożyli: Matis z częstochowskiej ekipy Hurragun, Vixen i Rahim. Jak zapowiadają Skorup i Młody, na krążku pojawi się więcej zaskakujących gości, których poznamy w niedługim czasie. Za produkcję „Dobra wchodzę”, jak i całej płyty odpowiada Młody. Wideoklip do najnowszego singla powstał pod kierownictwem Radka Beresia z ekipy Ace of Art.