NO LOGO prezentują klip promujący album „Wilki kochają kwiaty” z gościnnym udziałem Marii Sadowskiej

„Panie proszą panów” to propozycja na nadchodzący Dzień Kobiet. Singiel pochodzi a albumu „Wilki kochają kwiaty”, który ukazał się 4 września 2019 roku. 

Klip został nakręcony w rodzinnej wsi Sejny, gdzie Maria Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski uciekają od wielkomiejskiego szumu. 

„Teledysk powstał spontanicznie. Oczywiście wiedzieliśmy, że będziemy go kręcić. Wszystko zostało przygotowane, ale ostatecznie po prostu dobrze się bawiliśmy i zarejestrowaliśmy nasze naturalne sytuacje (ostatnia scena jest reżyserowana:))” – mówi Adrian Łabanowski wokalista zespołu No Logo.

No Logo grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego Słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem.

Jak sami mówią: „Jesteśmy scenicznymi zwierzętami, które czekają na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Jesteśmy jak drapieżne Wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty.” Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu – „Wilki kochają kwiaty”. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).