HONEYCOMB ZAGRA W RADIOWEJ CZWÓRCE

W najbliższy piątek 20 grudnia tuż po godz. 18.00 w studiu koncertowym Czwórki wystąpi zespół Honeycomb. Grupa została wyróżniona w tegorocznym, trzecim konkursie „Wydaj płytę z Będzie Głośno”. – Lepimy dźwiękami, kleimy jak miód – mówią o sobie muzycy. Transmisja koncertu na antenie, wejściówki do zdobycia w Czwórce.

Honeycomb to tak naprawdę Zuzanna Kędzierska i Michał „Włødzimierz” Włodarczyk dwuosobowy projekt ze Śląska, tworzący mieszankę muzyki elektronicznej z żywymi instrumentami i liryczną opowieścią. Nie gonią, nie uciekają. Biegną, bo jak przyznają nie lubią stać w miejscu. Tworzą w zaaranżowanym przez Michała domowym studiu. W tym duecie Zuzanna Kędzierska odpowiada za wokal. Michał „Włødzimierz” Włodarczyk to producent, kompozytor i multiinstrumentalista, z kilkoma solowymi projektami na koncie.

Pierwszy singiel Honeycomb pojawił się w sieci we wrześniu 2018, a już w grudniu zostali laureatami festiwalu Bass&Beat Festival we Wrocławiu. Latem br. wystąpili między innymi na Fest Festival czy Slot Art Festival. We wrześniu tego roku zostali wyróżnieni w trzeciej odsłonie konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno”,którego pomysłodawcą jest Damian Sikorski.

Transmisję live z koncertu można będzie obejrzeć na stronie czworka.online oraz na facebook.com/czworka. Wejściówki do zdobycia na antenie Czwórki.

🔶 Więcej informacji: Honeycomb – koncert w Czwórce