Koncert zespołu YELRAM – zwycięzcy „Czwórka Reggae Contest”.

W poniedziałek 16 grudnia w audycji „Strefa Dread” tuż po godz. 22.00 wystąpi pochodząca z Wielkopolski grupa YELRAM – zwycięzcy„Czwórka Reggae Contest” na Ostróda Reggae Festival. Transmisja koncertu na antenie, streaming video na stronie i w mediach społecznościowych Czwórki. Bilety na koncert do zdobycia w audycjach.

Początki grupy sięgają grudnia 2006 roku i garażu jednego z czwórki kolegów ze szkolnego boiska. Zespół zagrał blisko 300 koncertów klubowych i występował m.in. na festiwalach: „Reggae na Piaskach”, „Reggaenwalde”, „Stolica Reggae Festiwal”, a także siedmiokrotnie na „Przystanku Woodstock” w Kostrzynie nad Odrą. W 2013 r. ukazał się debiutancki krążek zespołu pt. „Reggae Power”. Na płycie znalazło się dziewięć kompozycji wzbogaconych o dwa bonusy. W roku 2016 zespół zawiesił działalność i powrócił trzy lata później – w 2019 wygrywając „Czwórka Reggae Contest” na Ostróda Reggae Festival. Finał konkursu odbył się 14 lipca br. i został poprzedzony głosowaniem słuchaczy. – Yelram to ciekawy zespół ze sporym doświadczeniem. Cieszę się z ich wygranej w Czwórka Reggae Contest i mam nadzieję, że przełoży się to na ich większą rozpoznawalność. Na pewno będzie to dobry koncert zapraszam do Strefy Dread! – zachęca słuchaczy Mirosław „Maken” Dzięciołowski, prowadzący audycję.

Koncert formacji Yelram zostanie profesjonalnie zarejestrowany i wyemitowany przez Czwórkę. Ponadto nagrodą w konkursie jest także nagranie i promocja singla, realizacja teledysku oraz występ podczas trzech festiwali w 2020 roku: Ostróda Reggae Festival, Winter Reggae i Najcieplejsze Miejsce na Ziemi. Więcej informacji o koncercie w wydarzeniu na Facebooku Czwórki.

Czwórki można słuchać przez stronę internetową, w systemie cyfrowym DAB+ oraz poprzez aplikację Polskiego Radia.