Julian Lesiński “All And All”

Przedstawiamy najnowszy singiel Juliana Lesińskiego, pt. „All And All”. Muzykę skomponował Piotr Belak, tekst napisała Maja Prus.

http://bit.ly/AllAndAll_JulianLesinski

Nagrania wykorzystane w teledysku pochodzą z marszu równości w Białymstoku z 20.07.2019 r.

Ten utwór powstał na bazie różnych przemyśleń dotyczących szeroko pojętej miłości, które w dźwięki ubrał Piotr Belak. Opowiada o tym jak w łatwy sposób przychodzi nam stawiać warunki, które jednocześnie stają się barierą. Barierą, której nie przeskoczymy, jeśli nie zaufamy przede wszystkim sobie. Barierą – przez którą nie jesteśmy w stanie ani zaakceptować ani nawet uszanować miłości innych ludzi. To piosenka o pokonywaniu tych wszystkich przeszkód, które nie pozwalają nam kochać. A kochanie nie jest doskonałe i ma wielkie oblicze. Kochanie musi opierać się głównie na szacunku do drugiego człowieka. A tego dziś najbardziej mi brakuje… Być kochanym to największe szczęście tego świata. Kochać to coś nieopisanego, ale jakże odpowiedzialnego.

Tą piosenką chcę zwrócić również szczególną uwagę na problem z akceptacją i poszanowaniem podstawowego prawa jakim jest prawo do miłości oraz niezliczonej ilości zazdrości i uprzedzeń. Tak bardzo w nas dziś brakuje też zrozumienia… Przecież miłość nie zna pojęcia większości czy mniejszości. Mam nadzieję, że „All And All’ otworzy umysły słuchaczy, pozwoli wziąć głęboki oddech i spojrzeć na swoje życie oraz na drugiego człowieka serdeczniej.

Julian Lesiński jest wokalistą i aktorem oraz jedynym w Polsce solistą, który nagrał medley wszystkich piosenek, reprezentujących Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. W swojej autorskiej twórczości stawia na współczesne popowo-elektroniczne brzmienia.

Doświadczenie sceniczne oraz wokalne zdobywał m.in. pod okiem krakowskich artystów i to tam, na scenie Teatru Ludowego, miał miejsce jego debiut aktorski. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali piosenki aktorskiej i literackiej, a jego największym sukcesem jest zwycięstwo w ubiegłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Retro w Odessie na Ukrainie. Julian jest wielkim fanem Eurowizji, w ubiegłym roku ubiegał się o możliwość reprezentowania w tym konkursie San Marino, zajmując w głosowaniu internautów trzecie miejsce. Występował także w duecie z Magdaleną Tul na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Artysta zdobył tytuł „Osobowość Roku 2018” woj. podlaskiego w kategorii Kultura w plebiscycie Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej za wybitne osiągnięcia na międzynarodowych konkursach wokalnych oraz za singiel „Affinity”, który został wykonany m.in. podczas białoruskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Wokalista obecnie przygotowuje się do kolejnych zagranicznych koncertów. Pracuje także nad swoim nowym materiałem muzycznym.

Prywatnie daje się poznać jako miłośnik psów, gotowania i języka niemieckiego. Jego dużą pasją jest dziennikarstwo muzyczne, sam był redaktorem autorskich audycji w Radiu Akadera.

SOCIAL MEDIA
http://bit.ly/JulianLesiński_YouTube
http://bit.ly/JulianLesiński_Facebook
http://bit.ly/JulianLesiński_Instagram