Zobacz najbardziej odjechany klip tego roku! LITTLE BIG – „GO BANANAS”!

Go Bananas” to nowy singiel od rosyjskiej grupy Little Big, autorów viralowego hitu „Skibidi”, na punkcie którego oszalał cały świat. Przypomnijmy, że klip z charakterystycznym tańcem obejrzano w serwisie YouTube już ponad 309 milionów razy!Nowy singiel znajduje się na wydanej dzisiaj EPce pod tym samym tytułem („GO BANANAS„), na której usłyszymy również niedawno wydaną piosenkę „Rock-Paper-Scissors”.

Little Big tworzą: Ilia Prusikin, Sergiej „Gokk” Makarow, Olimpja Iwlewa i Mr. Clown – czterej fantastyczni artyści, którzy wspólnie od 2013 roku specjalizują się w muzyce rave. Zabawę nasączoną totalnym szaleństwem umieją rozkręcić jak mało kto, o czym nie raz przekonała się polska publiczność na wyprzedanych koncertach w całym kraju. Warto również wspomnieć, że zespół ma na koncie współpracę m. in. z brytyjskim triem Clean Bandit, z którym wspólnie nagrali utwór „Arriba”.

Posłuchaj „GO BANANAS”

Little Big w ciągu sześciu lat istnienia zagrali niemal w całej Europie, supportowali Dope D.O.D., grali na festiwalach Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor, na których dzielili scenę między innymi z takimi artystami, jak Yelawolf, Snoop Dogg, Queens Of The Stone Age, Die Antwoord, Prodigy, Skrillex, Sepultura, Dub FX.

Ich kanał na YouTube ma prawie 4,5 miliona subskrypcji, a wszystkie klipy na platformie zgromadziły ponad miliard wyświetleń. Najnowszy teledysk – „GO BANANAS” przez pierwsze dwie godziny od premiery został obejrzany pół miliona razy!