Roksana Węgiel prezentuje teledysk do nowego singla „Potrafisz” !

Roksana Węgiel tym razem prezentuje polski singiel pt. „Potrafisz”. Do utworu powstał barwny teledysk w pełni odzwierciedlający emocjonalność utworu.

Piosenki nie zabraknie na limitowanej edycji specjalnej jej debiutanckiego albumu, który ukaże się już 15 listopada 2019 roku.

Reedycja płyty zostanie wydana w nowym, pięknym wydaniu typu clamshell. Znajdzie się w nim wspaniała bransoletka oraz premierowe cztery utwory, które z pewnością zaskoczą niejednego słuchacza.

Na wznowieniu znajdzie się łącznie 17 utworów, a wśród nich takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Dobrze jest, jak jest”, „Lay Low”, „Żyj”, czy „Obiecuję”, których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły blisko 100 milionów wyświetleń.

Podstawowa wersja albumu zaledwie w dwa miesiące po premierze osiągnęła status złotej płyty. Płyta również świetnie sobie radzi w serwisach muzycznych i na Spotify osiągnęła 10 milionów streamów.

PREMIERA KOLEJNEGO, MIĘDZYNARODOWEGO SINGLA Z TELEDYSKIEM PROMUJĄCYM REEDYCJĘ PŁYTY JUŻ 15 LISTOPADA 2019 ROKU !!!

Zobacz teledysk:

Utwór dostępny w serwisach muzycznych: https://UmusicPL.lnk.to/RoksanaWegielPotrafisz

Reedycja dostępna w przedsprzedaży: https://www.empik.com/roksana-wegiel-limitowana-edycja-specjalna-wegiel-roksana,p1235324303,muzyka-p