ROBERT RANDOLPH ZAPOWIADA NOWY ALBUM

Robert Randolph i The Family Band zapowiadają swój nowy album studyjny, który ukaże się 23 sierpnia i będzie nosił tytuł “Brighter Days”.

Album promują trzy utwory:

„Baptise Me”:

„Have Mercy”:

oraz „Second Hand Man”:

Randolph zdecydował się współpracować nad nowym krążkiem z producentem Dave’em Cobbem, który jest najbardziej znany z pracy z nowymi gwiazdami country, takimi jak: Chris Stapleton, Sturgill Simpson, Brandi Carlile i Jason Isbell.

Pierwsze trzy utwory na albumie „Brighter Days” to nawiązanie do korzeni Randolpha – czyli do muzyki gospel. O kawałku „Baptize Me” Robert Randolph mówi tak:

„Napisaliśmy„ Baptize Me ”pierwszego dnia w studio. To naprawdę historia miłosna o wszechstronnej miłości: do siebie nawzajem, do naszej wiary, do muzyki, którą kochamy i do naszych fanów. Wszystkie utwory na płycie nawiązują do początków zespołu, a nasza muzykę adresujemy do fanów muzyki rockowej, bluesowej, gospel i soul. Chcieliśmy, żeby ta dobra ewangelia czyli blues i R&B nadal trwała, ponieważ właśnie to są nasze korzenie i dobrze jest nie tylko przypominać o tym ludziom, ale także samemu to w sobie pielęgnować. Jeśli zaś chodzi o wybór współproducenta to sprawa jest prosta. Dave Cobb to po prostu facet, który lubi nagrywać dobrą muzykę i dobre piosenki. Chciał zrobić coś, co było by zabawne, ale zarazem dawało ludziom coś na zasadzie radosnej ewangelii”.

The Family Band to nie tylko zwyczajna nazwa zespołu. Członkowie grupy są prawdziwą rodziną, a zespół składa się z kuzynów Roberta Randolpha: basisty Danyela Morgana, perkusisty Marcusa Randolpha i jego siostry, wokalistki Leneshi Randolph.

Szczegółowa tracklista albumu „Brighter Days” przedstawia się następująco:

1.      Baptise Me

2.      Don’t Fight It

3.      Simple Man

4.      Have Mercy

5.      Cut Em Loose

6.      Second Hand Man

7.      Cry Over Me

8.      I Need You

9.      I’m Living Off the Love You Give

10.    Strange Train

Album będzie dostępny w Polsce dzięki Mystic Production 23 sierpnia, a można go zamawiać pod tym linkiem:

https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=randolph