Album „Harverd Dropout” Lil Pumpa teraz również na płycie CD!

Jeden z najsłynniejszych raperów młodego pokolenia na świecie, 18-letni Lil Pump, doczekał się 22 lutego 2019 roku premiery drugiego pełnowymiarowego albumu. Teraz album „Harverd Dropout” jest dostępny na płycie CD! 

Posłuchaj albumu „Harverd Dropout”

„Harverd Dropout” to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku. Wszystko przez to, że Lil Pump kapitalnie zadebiutował imienną płytą w 2017 roku, która nie tylko przyniosła mu rozgłos (dzięki między innymi potrójnie platynowemu singlowi „Gucci Gang”), lecz również pokryła się złotem w USA. Drugi album młodego rapera tuz po premierze wspiął się do Top 10 listy iTunes Overall Top Albums oraz do Top 5 notowania Top Hip-Hop/Rap Albums Chart. Dodajmy, że poza Kanye Westem i Lil Waynem wśród gości na „Harverd Dropout” są także, chociażby 2 Chainz, Quavo i  Lil Uzi Vert. Płytę promuje singiel „Be Like Me” ft. Lil Wayne !

Lil Pump jest człowiekiem pomysłowym nie tylko, jeśli chodzi o komponowanie, lecz również o promocję swojego talentu. Z okazji premiery „Harverd Dropout” każdy fan może ukończyć Lil Pump Univeristy i stworzyć swój spersonalizowany dyplom na stronie: http://belikeme.harverddropout.com/ 

Lil Pump pochodzi z Miami na Florydzie i naprawdę nazywa się Gazzy Garcia. Cechami charakterystycznymi jego wizerunku są kolorowe dredy oraz liczne tatuaże. Choć nie ma jeszcze 19 lat może pochwalić się łączną liczbą streamów przekraczającą 2 mld! Teledysk do wspomnianego wyżej hitu „Gucci Gang” obejrzało z kolei ponad 897 mln osób! Rok 2018 Lil Pump zakończył współpracą z Kanye Westem w utworze „I Love It”

Tracklista „HARVERD DROPOUT”:
1.    Drop Out 
2.    Nu Uh 
3.    I Love It by Kanye West & Lil Pump
4.    ION (Ft. Smokepurpp) 
5.    Fasho Fasho (Ft. Offset) 
6.    Racks on Racks 
7.    Off White 
8.    Butterfly Doors 
9.    Too Much Ice (Ft. Quavo) 
10.    Multi Millionaire (Ft. Lil Uzi Vert) 
11.    Vroom Vroom Vroom 
12.    Be Like Me (Ft. Lil Wayne) 
13.    Stripper Name (Ft. 2 Chainz & YG) 
14.    Drug Addicts 
15.    ESSKEETIT 
16.    Who Dat