Why Don’t We i Macklemore we wspólnym utworze!

Pochodzący z Los Angeles fantastyczny zespół Why Don’t We połączył siły z czterokrotnie nagrodzonym Grammy raperem Macklemorem. Efektem współpracy jest singel i teledysk „I Don’t Belong In This Club„. 

Młodzi wokaliści i ich starszy utytułowany kolega próbują wejść na imprezę do modnego nocnego klubu. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ na przeszkodzie staje ochroniarz, który stosuje sobie tylko znane kryteria przy wpuszczaniu do środka. Tak w skrócie przedstawia się scenariusz klipu do nowej piosenki „I Don’t Belong In This Club„. 

Premiera „I Don’t Belong In This Club” pokrywa się z rozpoczęciem 8 Letters Tour, która jest największą do tej pory trasą zespołu – zawiera wyprzedane koncerty w Los Angeles, Bostonie, Chicago I Nowym Jorku.

Why Don’t We wydali „I Don’t Belong In This Club” jako trzecią piosenkę (i teledysk) w 2019 roku. Zespół rozpoczął rok od „Big Plans”, który wystrzelił na pierwsze miejsce w ogólnej liście przebojów iTunes i może się pochwalić 6 milionami wyświetleń na YouTube. Następnie, w zeszłym miesiącu, swoją premierę miało „Cold in LA”.

Why Don’t We mogą się pochwalić ponad 750 mln streamów piosenek, 3,7 mln followersów na Instagramie, przeszło 378 mln obejrzeń klipów na YouTube. W ciągu roku wydali EP-ki Why Don’t We – „Only The Beginning„, „Something Different„, „Why Don’t We Just” i „Invitation„.