Ulotne – nowy album Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa zyskał status Złotej Płyty!

Nowy album Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa pt. „Ulotne”, który miał swoją premierę miesiąc temu już zyskał status Złotej Płyty! 13 listopada z wizytą promocyjną odwiedził Warszawę Branford Marsalis, była zatem okazja by spotkać się z Artystami, porozmawiać o pracy nad albumem i świętować sukces.

AMJ: W Trójce Branford Marsalis i ja odebraliśmy złotą płytę za album „Ulotne”. Świadomość, że muzyka, którą nagraliśmy z potrzeby serca, na początku wyłącznie dla utrwalenia i zapisania wspólnego szczęścia gry, teraz naprawdę jest z Państwem, porusza mnie mocno. Kłaniam się nisko wszystkim, absolutnie wszystkim, którzy pracowali przy „Ulotnych”. Stopień dedykacji tej sprawie jak widać rezonuje na innych. I dźwięk Branforda… Jeśli istnieje coś pewnego na tym świecie, to jest to brzmienie Branforda Marsalisa.

W trakcie spotkania w studiu im. Agnieszki Osieckiej, Anna Maria Jopek i Branford Marsalis w towarzystwie Krzysztofa Herdzina, Roberta Kubiszyna, Piotra Nazaruka i Pawła Dobrowolskiego wykonali utwory z ostatniej płyty w tym: „Oj w Kadzidlańskim boru”, „To i hola”, „Czekanie”, „Nielojalność”, „Czułe miejsce”. Niepowtarzalne wydarzenie, mistrzowskie wykonania, wspaniały klimat – koncert został bardzo gorąco przyjęty przez tłumy fanów zgromadzonych w studiu.